Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedačky roland garos


Mazligg

Recommended Posts

Zdravim vsechny klubaky. mam dotaz. Vlastni sedacky z nejake verze roland garos a chtel bych vedet co to bylo presne zac. Jsou v béžové polokůži s látkovým bílo-modrým karovaným prostředkem a opěrkami ve tvaru rugbyového míče. Udajne bylo vyrobených pár kusu 5dv 306tek na výročí nejakeho rugbyového poháru. Pak jsem slysel ze to bylo auto z vystavy....

Poradi mi nekdo, co je to ubec zac?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano

Roland Garros sa daval do 306 iba v dvoch prevedeniach.

- v polokozennom prevedeni, kde boli biele polokozene okraje, a tmavo zeleny latkovany stred zo vzorom, a tieto sa davali do modelov pred faceliftom, tj do cca polovice roku 97

- v celokozennom prevedeni, kde bol i stred ze zelene kuze

Ty mas EDEN PARK, a nebylo ich vyrobeno jen par, ale myslim ze docela hodne. Za dobu co se hybu na netu sem je videl k prodeji cca 5 nebo 6, ovela horsie sa zhana treba celokozenej garros ... Alebo taky Champion s latkou cierno cervenou je dost haluz zohnat ...

V kazdem pripade je to peknej interier :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze zadne tam da, ale bude musiet sa s tym troska pohrat ... Rozmerovo by to tam malo sadnut, len bude pravdepdoobne ine uchytenie hlavne vrchnej casti sedaciek ...

Do vinoveho kabria bych dal cervenou kuzi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cerna kuze sice pasuje vsude, ale je obycejna, a nijak nevinika ...

Ta vinova kuze, nebo bordova, nebo cervena, nevim proste jaka to je, je vicemene identicka s vinovou metalizou auta, a aj tu na klube bilo asuto s tou metlou a s tou kuzi :) A bolo to identicke, a vyzeralo to presne jak pre to auto ...

Bledouhnedou kuzi zase nic nepokzasi ...

Eden Park sa tam hodit podla mna nabude, a budes sa pasovat zo zadnou lavicou, myslim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..., myslim že žádná kůže v autě (pokud je zachovalá a udržovaná) neni obyčejná! A možná tím že nějak extra nevyniká, je decentní je pro mě to, co sem chtěl a jak se mi to líbí, celý černý interier bez barevných doplňků, stříkanejch plastů atd..černá působí luxusně..

Béžová kůže (pro někoho bledohnědá :) ) působí elegantně a příjemně a asi se nerozpálí na slunci jako černá.,

ta vínová je sice raritnější vypadá dravě.., jenže ta právě že VYNIKÁ nejlépe v černém autě a né ve stejnobarevném..

zajímalo by mě foto s vínovím kabriem a vínovou kůží (jestli je to teda stejný odstín!!

a taky je jiný pohled na interier na auto se střechou a bez střechy..

můj názor :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ty operky co mam na fotce vpredu maji byt spravne vzadu a vepredu takovy hodne buclaty..

Ty buclaty se me nelibily tak sem je sundal a ty hezky tvarovany sem dal dopredu.. casem sezenu stajny i do zadu.

jinak tam nicemu nezavazuji mozna se mi to auto bez nich libi vic..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jen muj pohled :) Kdyz chci koupit auto v kozi, tak 80 procent ji ma cernou :) Proto pisu, ze je obycejna, ta farba mne osobne nijak nenadchne, zato novy model roland garos, vinova, bezova, to su koze, ktore mna osobne vzdy zaujmu :) Za mna asi najviac Roland Garros po facelifte celkozeny ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno kluci myslím že by ve vínové 306ce ta béžová kůže vynikla asi nejvíc ...jen bude mít típek problém se zadní lavicí..bez čalouníka to neudělá..přední sedačky jen přesadí na kostru z cabria a bude to pasovat..

lubko k tvému výčtu bych ještě dodal že se dělal i polokoženej Roland po FaceLiftu(má ho kamarád o 3 baráky dál) ;)

potom se dělal celokoženej roland v kombinaci béžová + zelená kůže new model a jen v pár případech je i v kombinaci béžové kůže + prostředky byli z perforované béžové kůže new model ale těch jen pár kusů dělaly se od 2000 do 2001

Btw: souhlasím s lubkem černá je fádní ..

jinak červená kůže ve vínové opravdu nevyniká ale není to špatné ..přidávám foto sice tam není celé auto ale teď u nás prší tak to nemůžu nafotit líp:( já si je budu nechávat přečalounit na béžovou..

post-16260-14109619125038_thumb.jpg

[upravil dne 8/8/11 od Dopiťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano znám ale i na té stránce nejsou všechny modely..

třeba tento poslední roland garros s zelenou kůží a perforovaným sedákem

post-16260-1410961917196_thumb.jpg

btw: červeně sem orámoval to perfórování ..tenhle roland garros je v jedné autopůjčovně tuším že v čechách

[upravil dne 8/8/11 od Dopiťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...