Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

GTi-6 (S16, XSi) - srazek anketa


AKCZ

GTi-6 (S16, XSi) - srazek anketa  

  1. 1. GTi-6 (S16, XSi) - srazek anketa

    • Vysoké Mýto - 20.8.2011 Sobota (Amater Cup)
      2
    • Vysoké Mýto - 21.8.2011 Nedele (Miata Cup)
      0
    • Písek - 17.9.2011 Sobota (Amater Cup)
      0
    • Samostatna akce
      9

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Chtel jsem zeditovat puvodni vlakno v anketu ale neslo mi to tak zakladam nove tema a navazuju na dotaz jestli \"uskutecnime letos ten srazek\"

V ankete jsou terminy okruhu pro tento rok (viz. sekce srazy) ktere bysme pro sraz mohli vyuzit a tam kde bude nejvice hlasu (bude dobre i napsat kdo jak hlasoval) tak dame jako oficialni minisrazek plnokrevniku :) V pripade vyberu \"Samostatna akce\" by bylo treba jeste nekoho kdo to zorganizuje (kdy kde + program) :D

Pokud se Vam hodi vice terminu tak vybrat jeden z nich (pokud mozno ten s nejvice hlasy) pac jinak se asi nedomluvime :D

Ja budu na vsech okruzich.. a doplnim ze u obou podniku co mam v sekci srazy jde zaplatit nizsi castku pouze za dopoledni ci odpoledni jezdeni bez nutnosti ucastnit se zavodu nebo se tam jen \"srazit\" bez nutnosti neco platit ale samozrejme bez jezdeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No obeslal jsem na anketu cca 13 lidi co se ozvali ve vlaknu ze by se radi nekde sesli a z toho uz 5 je pro samostatnou akci tzn. okruhove prostory na to abysme se seli v hojnem poctu zda se nedopadnou.

Proto bylo by dobre vedet co si tak predstavujete za samostatnou akci a kde a pak budem doufat ze se toho nekdo organizacne ujme :) Samozrejme hlasujte dal Ti co nehlasovali ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se do CZ s 306kou nechystám,protože by mi z toho bordelu v autě asi upadla palice,tak je to pro mě pase,jel jsem s tím 300 km v kuse a chtěl jsem vyskočit za jízdy,v tu chvíli mě opustila myšlenka sportovního výfuku,to už vyřešil výrobce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno me zase prijde na nase auta zbytecne velky ale protoze chci tak jako tak nekdy Brno aspon jednou zkusit tak by se dalo ;)

Pripadne se tam muzem jen sejit a na miste se kazdej uz rozhodne jestli bude chcit i svezeni nebo ne ale to jsem uz navrhoval v ankete a zajem o to nebyl takze leda leda setkani nas dvou a jestli se nekdo prida muzem to resit ve vlaknu.. jinak se dohodnem soukr ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...