Jump to content
Sign in to follow this  
lubosch

Tak jak je po silvestru?

Recommended Posts

Ja jsem ztravil Silvestra na krabicich od bananu - stehoval jsem se. O pulnoci jsem si otevrel sampano a pri smontovavani nabytku jsem ho vypil.

vidim , ze som tu jediny naozaj postihnuty . Ja som stravil silvestra v praci !!! :D :D :D Zacal som 31. o 19 00 a skoncil 1/1-2003 o 07 00 . Vipil som deci sampusu takze bolehlav ziadny :D :D :D

Guest Cabrio

bejt na silvestra v práci musela být fakt zábava. Kamoš taky makal je DJ a musel hrát a mi mu zatím polili jeho 405ku horkou vodou a na to sníh tak si umíte představit jak v tom mrazu vypadala za dvě hoďky a to jsme šli víckrát ji tkahle polejt takže když ráno skončil tak nás trochu proklínal ale pobit na čerstvým vzduchu po silvestru nikoho nezabije. A co nás nezabije to nás posílí. :D :D :D

Guest Cabrio

Ale lak měl dostatečně chráněnej proti pyrotechnice která na něj mohla dopadnout a proti zlodějům.Ale v 5 se do toho dostávali půl hoďku a druhej den jsme si z něj utahovali.A měl kliku že nás holki ukecali jinak to měl na špalkách a za stěračem lístek "kola patřej do kolárny" :D :D

Guest Cabrio

Ještě jsem s ním nemluvil tak nevím jestli už mu to všechno odmrzlo protože po celém autě byl tak 1cm a místy i víc :cool: :cool: