Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 508 - vejdete se?


Garfield

Recommended Posts

Tak jsem si minulý týden osedal pár aut, co mi PeTr navalil, a moooc jsem se těšil na 508.

Je to k breku, ale normálně se do ní nevejdu! Sedák na maximum dole, a kroutím se jak paragraf, abych do ní vlezl... Zatímco do prcka Citroënu DS3 jsem hupnul jak po másle!

Pak jsem na dálnici předjížděl Němce v 508, a koukám, strejda taky skalpem drhne o strop...

Už někdo osedal 508? To jsem fakt tak tlustej, že je mi prostě 508 malá, nebo je to tak a opravdu se do ní leze jako za kulomet?

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se svezl a v pohodě. Mám ale 171cm :) Co ale se mi vůbec ale vůbec nelíbylo - benzínový přeplňovaný motor 1,6. Ve třech lidech strašná lemra. Ještě je tam ukazatel řazení a to jede jak když chce a nemůže. Auto super, ale motor to chce jiný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jako o nástupci 406 přemýšlím o novém Mondeu kombi. Ale ještě jsem se nevezl.

Jestli jseš zvyklej na 406 a její pohodlí tak na Mondeo rovnou zapomeň. Už sem v tom něco najezdil a je to tvrdý jak nějakej supersport. Jak sedačky tak podvozek. Možná ti to bude vyhovovat ale já nedám na 407mu a vůbec na pohodlí frantíků dopustit.

Srovnávat se to dá leda prostorem, jinak to jsou jabka, hrušky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jako o nástupci 406 přemýšlím o novém Mondeu kombi. Ale ještě jsem se nevezl.

Jestli jseš zvyklej na 406 a její pohodlí tak na Mondeo rovnou zapomeň. Už sem v tom něco najezdil a je to tvrdý jak nějakej supersport. Jak sedačky tak podvozek. Možná ti to bude vyhovovat ale já nedám na 407mu a vůbec na pohodlí frantíků dopustit.

Srovnávat se to dá leda prostorem, jinak to jsou jabka, hrušky....

I o C5 jsem přemýšlel. Ale nějak ztrácím důvěru ve francouze. Pohodlí se jim upřít nedá. Ale hodně lidí na ně nadává. Když se podíváte na žebříčky spolehlivosti - poslední místa patří Renaultu, Citroenu i Peugeotu. Tak nějak nevim. Se 406kou jsem spokojen ale připadá mi to tak, že to ještě peugeot dělal auto spolehlivější. 407 je pěkná ale její pověst také není zrovna růžová. Je to oříšek. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi kus od kusu a zatim si stojim....

me 406 nikdy nikde nenechala (sebetov se nepocita), kdezto namrdly tdi se sere furt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...