Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kradež baterky


Guest vrtulegsr600

Recommended Posts

Guest vrtulegsr600

Ahojte všichni, jsme tady nová a mám asi trapný dotaz, ale nic jsme k mému problému ve fóru nenešla....:-( :myslim

V uterý mi nějaka al60+al62 ukradla baterku z auta. Jde Otylku(peugeot 206) nějak zabezpečit, kromě toho, že zaparkuji v garáži nebo u zdi, tak aby se k přední části motoru zloděj nedostal? Prosím poraďte mi, moc děkuji za odpo a hlavně ofafrně!:super

vrtulegsr600

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teda ne ze bych si tady potreboval prihrejvat polivcicku ale +- o tom samem jsem pomerne nedavno zakladal vlakno ja .. :) .. ale jinak motorovy prostor zabezpecit asi tezko, to ma oddie pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na motorový prostor čidlo alarmu, jako k ostatním dveřím. Což toto řešení?

Je sice pravda, že alarmy se standardně dodávají s 5 čidly, takže pak chybí v kufru - to mám obejito ultrazvukovými senzory (kterými se motorový prostor na rozdíl od pátých dveří hlídat nedá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridelat baterku necim zvlastnim, treba bezpecnostni sroub na kolo :)

aspon to ty kujwe da nejakou praci

[upravil dne 1/8/2011 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GArfield : nieco podobne sme mali mi na rodinnej fabii ...

V skratke moja rada : kup si zvoncek na zabezpecenie okna, predava sa to pre rodinne domy, ked otvoris okno, a mas to aktivovane zpusti sa alarm ,ide to na nejakej frekvencii a ma to docela slusny dosah aj cez stenu ...

Mali sme to tak spravene , cidlo bolo pod kapotou, ked sa otvorila kapota, doma nam to zacalo vyhravat :) ...

Neviem presne ci to bol zvoncek na rod. domy, ale to zabezpecenie na okna, skusk pohladat cawes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KapriQ: to cidlo na okna co znam ja je v globusu za 78 Kc

akorat to hraje na miste, nevim, jak bych to zvoneni dostal do jine mistnosti jako treba ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neviem presne fakt ci to je cidlo na okna alebo zvoncek na dom... Proste cidlo pod kapotu , tam napojene cidlo plus vysielac priamo na baterku ... a doma mame zapojene v 220v zasuvke ten zoncek, skusim to pohladat ale mmntalne dovolenkujem tak nemam tolko casu :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v poho, ja davam tyto cidla do okna do skrinek na prenosne hasicaky, ale je to tak, ze cidlo, kdyz se vzdali o pul centimetru od centralky, tak centralka zacne houkat, ale jak rikam, houka na miste :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...