Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palivový filter 406 HDI


Guest mikhayl

Recommended Posts

Guest mikhayl

ešte by som sa jednu vec opýtal, pri výbere MANN filtra sú tam dva typy, podľa vstrekovania (Bosch/Siemens)....je to tá typológia na ktorú som sa pýtal, alebo filter Bosch neznamená automaticky aj vstrekovanie Bosch, dá sa aj to zistiť podľa VIN - teda aké mám vstrekovanie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řid se tím, co poslal ozzy. Vložku filtru vybírej podle toho, jak ten filtr vypadá. Může se stát, že budeš mít vstřikování Bosch a někdo tam dal filtr Siemens (ten má tuším předehřev:myslim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Zdravím, známy má P406 break, 2.2 hdi, 2003, poprosil ma, aby som mu pozrel, aký palivový filter potrebuje. Má vstrekovanie Bosch a rovnako aj podozrenie, že momentálne tam má asi iný filter, než aký by tam mal byť. Vie mi niekto povedať, aký tam má ísť?

 

http://www.comco.sk/filtre-a220-ccb27-ccm1018-ccc7993-ccp0?cat[]=8&orderby=0&brand[]=0

Upraveno uživatelem misho.1709
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď kliknem v SB na filter, tak mi naskočia dve varianty: 1906A2 a 1906A6. Pri oboch mi však v obchode vypisuje, že to je pre vstrekovanie Siemens.

 

V podstate mám na výber z týchto

 

http://www.comco.sk/vyhladavanie-a7?q=1906A6

 

Nemám sa teda riadiť tým, že je to vraj určené pre Siemens?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to to iste A2 alebo A6 ta vlozka ide do nadoby  mahle oba kody su pre tu istu vlozku pise tam simesns lebo ten filter ide na viacej motorizacii a viacej znaciek aut ty sa riad cislom oem kodom 1906 A2 ,A6

 

ta vlozka ide na dva typy filtrov mahle jeden je tlakovy(cerpadlo je v nadrzi)to mas ty

a potom podtlakovy mahle bez cerpadla v nadrzi  a to je ten simens  

ale ta vlozka je ta ista v oboch

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...