Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada s montáží rozvodů na coupe 140 kw


Mariusz23

Recommended Posts

Když už o tom, co myslíte pod tou napínací deskou, nebo destičkou? To je ten \"plech\" u pření volnoběžné kladky?

jo, je to ten \"plech\", hlinikovy kus.

jinak ja mam remen Gates, kladky jsou Ruville a pumpa je Graf. ja znam jen znacku remene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak už mám rozvody doma, nakonec jsem je vzal od godzila.01 za bezkonkurenční cenu. Nakonec je budu dělat doma, servisům nevěřím a když něco po... tak můžu bejt nas... na sebe. Beztak si na autě dělá vše sám. Vsě jsem nastudoval,tak by to snad neměl bejt problém,ale i tak se chci zeptat jestli nemá někdo nákou užitečnou radu, tip, vychytávku nebo třeba na co si dát pozor atd...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že od oka, tak jsem na to zvědavej, ale myslim že by neměl bejt problém. Ten původní napínák byl samodopící,ale už se nedělaj. A tenhle co jsem tam dal, tak jsou na něm tokový jako šipky proti sobě,ale na ty to napnout nešlo. tak jsem to udal tak od oka. O zub to skočit nemůže snad, dyt jsou nahoře 4 řemenice a ještě to jde přes vodní pumpu a klikovku, tak si spíš myslim abych to spíš nepřetáh. Byl docela problém tam dostat ten řemen i když byl ten napínák povolenej. Koukal jsem na tu aretační sadu na tenhle motor a stojí 4 litry, tak jsem se na to vy... a zajistil to šroubama a taky dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

čaute páni, idem meniť rozvody 140kw motor, no ako pozerám objednal som rozvody INA a ako čítam ďalej a pozerám obrázky na nete je tam iná napinacia kladka. Ako čítam toto fórum vidím že s tým sú problemy, ak dobre chápem. Dá sa namontovať aj nová napínacia kladka??

Už to niekto robil, máte fotky? Viete poradiť ako? Či je to bez problémov a proste sa zhodí stará a namontuje nová?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...