Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rada s montáží rozvodů na coupe 140 kw


Mariusz23

Recommended Posts

Zdravim mám coupe 140kw a čekají mě rozvody.

Chtěl bych se zeptat jakou značku zvolit? INA, FEBI nebo SKF? A jaký řemen je nejlepší? Koupit celou sadu nebo to nějak poskládat? Protože v sadě jsem stejně nenašel vodní pumpu. Když jsem byl totiž v origo servisu a řeli mi cenu...tak musím jít do druhovýroby no

[upravil dne 17/8/11 od Mariusz23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chechet :

To tě to vyšlo na těch 17.630,- v origo servise nebo někde jinde? Mě řekli za práci nákejch 500 za hodinu, takže kdyby na tom dáli 8 hodin tak by to stálo čtyřku. A materiál byl za nákejch 15000. Takže celkem +-20 tis. Olej, filtry i svíčky to jsem si dělal sám to je v poho, ale na ty rozvody si netroufnu. Nevim kde a jak to zaaretovat aby se mi to nehlo, pak jak moc napnout řemen a tak no, nechtěl bych to podělat.

jozefsv :

Jo to mi taky řekli v jednom servise že je tam nákej problém s vodní pumpou,ale přesně nevim jakej. Ty kladny INA i s napínákem + řemen jsem našel za nákejch 8000+-. A SKF + řemen Gates stojí 11000+- ted jestě otázka jak je oboje kvalitní. Asi půjdu do SKF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co by na tom trvalo tak dlouho ale řekli že to bude trvat 8 hodin přibližně, tak nebudu se s nima hádat že to budou mít třeba za 5 hodin. Tak potřebujou vydělat prachy, udělaj to dřív pak si budou pít kafe a budou to mít pěkně zaplacený. Tak viděli mladýho kluka tak to třeba zkusili, ale maj smůlu nedám to tam k nim. Takže když koupím pumpu SKF nebo třeba GRAF tak tam nebude pasovat? Tak když je to náhradní díl tak je divný že tam nepůjde. To nák nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...