Jump to content
Sign in to follow this  
Dudko

D1-tka

Recommended Posts

Tak teraz som sa /18:00/ vrátil z Rodnic n/L

K autu: pohoda klídek +/- podľa predpisov, spotreba cca1000 Km 7,3:D, navy šlapala:super /aj keď staré mapy 05/

Pohodlie k nezaplateniu:mrk /aj keď mám presedenú sedačku/

K ceste:na D1-tku by nemali predávať diaňičné známky, ale b dávať príspevok ma repas náprav!! To bola \"hrúza a děs\":bacha Ináč najviac problémov spôsobovali nemecký vodiči(rýchlosť,smerovky/bez/,prudké brzdenie apod:bacha) a to som si myslel, že zahraničný to tu u nás /vás dodržiavajú /predpisy/ najviac No čo už asi starnem som akýsi uhundraný(podotýka moja mladá)

Jak konečne niekto? Ja som tiež napríklad spokojný s autom. Síce má svoje muchy (anomálie), ale 807, C8 som chcel a vedel som do čoho približne idem.

Ja som asi pred mesiacom isiel z Piestan do Bratislavy vedla dialnice a poviem Vam ze to bol krasny zazitok a pozitok z jazdy,

tie nadherne okresky, scenerie... Uzasna cesta a nostalgicke spomienky na detstvo... nikde nikoho, sem tam auto...

Nielen pozitok z jazdy v peknej limuzine od Peugeota ale hlavne to ze nadrdat sa tym otrasnym usekom medzi TT a BA...

teda ak je rec o tejto D1-ke v SR :D

Ale chlapíci já si nikdy nechtě stěžovat !!! A ani nestěžoval! Ale tohle auto mkě fakt dostává!!!! Mě se líbí ale zlobí ...

D1 je nic oproti dialnici Wroclaw - Cottbus. Nastastie s tej povodnej tam ostalo uz iba 80 km v jednom smere ale to je ine kafe. Ta pamata este Adolfa. :D

D1 je nic oproti dialnici Wroclaw - Cottbus. Nastastie s tej povodnej tam ostalo uz iba 80 km v jednom smere ale to je ine kafe. Ta pamata este Adolfa. :D

to poznam,ked som tam vletel tak ma presiel zrak.myslel som ze sa mi cosi dodrbalo na naprave.katastrofa

jozefsv: to myslis tu z vychodneho nemecka do polska tu panelovku?

ak hej viem co hovoris. raz daavno som isiel z mannhaimu do ciech cez polsko. to bola lahodka to skackanie v autobuse:D

martin - zalezi kde na ua,ale v podstate dobrych ciest je tam takmer nic.raz som bol na vedlajsej ceste v malom meste a poviem vam ze tie diery sa nedali ani obist a boli hlboke ze take ani na stavbe nemame.a to bola cesta k colnemu uradu ci co to bolo