Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkční centrál


kalda1989

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit s lehce nefunkčním centrálem. nefungují mi levé zadní dveře - odemykat jdou, leč zamykat ne. při zmáčknutí DO se vždy ozve takový divný vrčivý zvuk (což by asi neměl :)) zkoušel jsem to rozdělat, ale pohořel jsem na 3 šroubech které drží samotný zámek - dva jsem povolil, ale třetí prostě nejde, navíc už se mi podařilo lehce strhnout hlavu :( neví někdo jestli se třeba nelepí nebo nějaké podobné zvěrstvo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to opravdu musel odvrtat, šlo by to i dobře, nezlomit v tom vrták, naštěstí se mi ho podařilo vytáhnout. ani jsem to celé nemusel odvrtat - ten šroub se uvolnil, tak jsem v něm vzpříčil šroubovák a normálně ho vyšrouboval:D . nejvtipnější je, že jak jsem ten šroub vyndal, tak začal centrál fungovat. jen je pořád slyšet zvuk motorku centrálu, což nevím jestli je dobře nebo špatně..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zložení tapacirungu mi to začalo fungovať, ale iba chvíľu, ráno to už znova nešlo. Čiže chvíľu to funguje a chvíľu nie, dočítal som sa - že niekedy pomôže posun toho držiaku čo je na karosérii, tak som to vyskúšal, znova to chvíľu išlo, no dnes už zasa nie. Niekto radil omotať tú tyčku držiaka filcom, to to ešte vyskúšam, ak to nepomôže - tak zámok odpojím a vy..... sa na to!

[upravil dne 3/8/11 od Julia]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...