Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdy za mokra


brade

Recommended Posts

Taky se vám děje, když jedete dlouho za deště po dálnici, že pak při prvním brždění je tam jakási prodleva? Jako by brzdy byly tak plné vody, že se musí čekat na odplavení - trvá to asi půl vteřiny a v tu chvíli pocitově auto jede jako na sáňkách.

Máte s tím někdo zkušenosti? Pneu jsou OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemozu byt mokre a nemaju byt preco mokre.... aj ked prsi a leje tak je tam take prudenie vzduchu ze jednoducho su suche, okrem toho nejakou to tisicinou suchaju platnicky o kotuce, takze aj po par km po dialnici maju urcitu teplotu...

potvrdzujem aj ja ze som nezaznamenal popisovany problem vyssie... brzdi to rovnako dobre aj ked nebrzdim dlhsiu dobu v dazdi vo vyssich rychlostiach...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no taky jsem si toho u 106ky vsimnul.. ale to bylo v nejakym extra lijaku a projel jsem nejakym udolickem, kde bylo vody rozhodne nad kotniky a jel jsem docela pomalu, takye se mi tam dostala voda a to mi to nebrzdilo temer vubec! ale i kdyz mam brzdovy kotouce novy i desticky, tak to nebrzdi nijak extra.. zadnej hollywood to neni... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že to byl slejvák prvního kalibru, navíc na dálnici - voda ze všech aut okolo, pořád pršelo. Přestane to po chvíli, když zapumpuju, aby oschly. Opravdu nemáte někdo tip jak to vyřešit? Třeba nějaký speciální brzdy? Logicky se to neděje pořád, ale nerad bych díky tomu někdy skončil v něčím autě (mou či cizí vinou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...