Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Praská v levém předním ,,kole,,


MadVlkodlak

Recommended Posts

Ahoj,

Měl bych dotaz :) Už se mi to stalo jednou, ale druhej den to auto již nedělalo,,

Za prvé když točím tak slyším celkem nahlas servo.. Asi vyměnit kapalinu že ? Nevím kdy ji tam původní majitelka nalila..

Za druhé k tomu praskání ( to co se mi již stalo ale druhej den to bylo ok ) Včera v noci při točení na obě strany slyším v levém předním kole takové ,,praskání,, ale na zatáčení nebo tak to nemá vliv, jen si to zacvaká/zapraská, na kolo sem koukal jen tak lehce z venku, prosím poraďtě co by to mohlo dělat..

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam z toho uplnou hrůzu, bez peněz a ještě antitalent na opravy... :D Snad to auto vydrží jezdit ještě tak 14 dní ? :(:D

Pokud se pruzina neotáčí tak to vydrží, sedni do auta, někdo ti bude tocit volantem a ty budeš koukat jestli se pružina na zadřeném ložisku nestáčí ( nebo nerozvinuje ). Případně bývá vidět takové poskakování - trochu se zkroutí, překoná sílu zadřeného ložiska a poskočí o kousek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě horní uložení. Jezdíl jsem se tejným občasným lupáním více než rok. Nejdřív byl zvuk občas pouze při rejdu, pak i při přejíždění prahu do garáže a nakonec i rozjezd a brždění. Jo taky v tom lupalo víc, když pršelo. Asi mám nýchylný autíko.:D

Hlavně jsem změnil \"garážový\" servis, protože v tom původním šli od čepů, přes stabilizátory ramen až nevěděli co dál, protože se pružuna necukala a rukou uložení po vyndání šlo lehce otáčet. Prý zbytečné měnit. V novém servisu to udělali rovnou a mám pokoj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...