Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Doplnění aditiva 407 2.OHDI


HonzaZ

Recommended Posts

před 36 minutami, stranom napsal:

Aha diky....lebo som vsade cital ze dolievaju aj 1 liter. a musi sa zapisat mnozstvo aby vedela jednotka presne odcitavat kolko treba. Vcera mi vypisalu hlasku. Particle fileter level to low: repair needed. Tak to chcem doplnit a vymazat cez diagnostiku. presiel som vcera este na tom 100 km. Kolko mozem na tom este teraz najazdit po vypisani?

 

 

To ti nepomuze pouze naplnit aditivum.

Vetsinou plati kdyz dojde aditivum tak fap je ko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, takze repas. Este otazocka...mozem jazdit este, alebo radsej rovno servis? do servisu to mam 20 km. Aditivum by tam este malo predsa byt nie?  niekto pisal ze este aj  viac ako 1000 km

Upraveno uživatelem stranom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak volal som dnes s jednym co cisti tieto filtre a tvrdil, ze s tym nemam jazdit, ze to hned treba doliat aditivum. Ze auto ma niekde necha a uz nepojde.  Skusim dnes pozret nadrzku, snad bude biela  nie cierna a uvidim ci tam nieco je.

Upraveno uživatelem stranom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zas kecy.

A tohle cistit NELZE !!!!!!!

Ale to horsi nez s opicema.Clovek muze 1000x napsat ze nelze cistit a stejne to lidi budou nechavat cistit a po par kilometrech budou psat vsude dokola ze jim auto porad nejede.

A aby se ti auto zastavilo tak to by jsi musel jezdit kurna dlouho bez aditiva a bez regenerace.Pan mechanik si to plete s DPF u koncernu nemcu.

Upraveno uživatelem straki007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, straki007 napsal:

Pan mechanik si to plete s DPF u koncernu nemcu.

sorry...Sice to není k tématu, ale připomnělo mě to historku.

Zúžený most, klasické značení dej přednost v jízdě (červenej kruh a šipky) a máš přednost ( modrej čtverec a šipky). Měl jsem přednost, ale borec tam najel s passatem (nový měl ještě převozky)a začal křičet, že byl první na mostě a ať uhnu. Já jsem zůstal stát a čekal co se stane, výlítl na mě, že mi rozbije držku a dodal,,Co jsi č u r á k u dokázal, máš jen Francouze,, za mnou fronta za ním fronta, tak jsem mu řekl nic mám jen francouze ty si couvni a zajdi opět do autoškoly a nebo spíš do školky.

Jo to je ten rozdíl mezi Francouzem a  koncernem. Všichni si musíme před nimi sednout asi na prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co odprucis? Fap Off nechcem robit. Filter drohovyroby tiez nechcem davat, jedine novy kus by bol ok, len ta cena ok nieje. Vycistit ultrazvukom to chcem dat. Fap off u nas uz kontroluju v servisich a su to povinny nahlasit, ak zistia ze Fap chyba. A vieme ako to chodi v zahranici bez Fapu. Ak by bol original za 300 euro ok, by som nerozmyslal, len cena originalu predpokladam ze je 700 eur.

Upraveno uživatelem stranom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
V 20. 11. 2017 at 10:32, ladislav001 napsal:

Ahojte chlapci, celý ten návod bol super, len mi prosím niekto napíšte kde v diagnostickom programe nájdem to vynulovanie ... neviem to tam nájsť a budem vďačný ak mi niekto napíše "cestu" ako sa k tomu v PP2000 dostanem. Ďakujem

Kolegové, taky bych se rád od někoho dozvěděl, jak v Diagboxu 7.57 provést vynulování po doplnění aditiva. Děkuji Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...
  • O 4 týdny později...
V ‎12‎.‎11‎.‎2016 at 13:28, HonzaZ napsal:

Tak to asi nebudeš mít správné aditivum. Je jich více druhů a pokud použiješ špatné, tak máš velký problém. Správný Eolys 176 nebo Infineum F7995 má hnědou barvu.

Nemáš pravdu, lze použít např. J02260 http://www.jlmlubricants.com/en/products/diesel/JLM Diesel DPF Refill Fluid 1L

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně si tam dej co chceš. Ovšem FAP je dost drahá sranda na experimenty. Předpokládám, že výrobce auta to má dlouhodobě vyzkoušené a proto doporučuje konkrétní aditivum. Univerzální aditivum se mi ale nějak nechce libit. Samozřejmě může fungovat, ale jak to bude do budoucna se životností FAP je otázka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Je to stejné jako s olejem. Peugeot také doporučuje Total, ale můžeš tam dát klidně Castrol. Důležité jsou specifikace. J02260 se prodává např. v Německu, kde ho do aut normálně dávají, kdyby poškozoval DPF tak firmu hned žalují, tam si to nikdo nedovolí. Používají ho tam přímo i v servisech. Dát si tam můžeš co chceš, ale pořád to bude to samé, jen v jiném obalu a nejspíše vyrobené i stejnou firmou. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...