Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Diagnostika na PEUGEOT


tomik1987

Recommended Posts

Zdravím, mám kópiu diagnostiky Peugeot planet. keď spustím program peugeot office tak mi tam vyhodí 4 voľby: peugeot planet 2000, peugeot planet diag, a ešte nejaké dve. všetko mi ide okrem toho peugeot planet diag. tu sa zadáva VIN zadam a vyhodí chybu. neviete čo môže byť zlé? cez Peugeot planet 2000 ide všetko ako má. aj chyby načíta vymaže všetko. viete poradiť niekto skúsenejší???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no peugeot planet 2000 čo je tak to ide v pohode. ale čo je peugeot planet diag. tak to nejde. pri peugeote planet 2000 tam zadávate to 4 miestne číslo, a ono si to spáruje s riadiacou jednotkou. a tam ked chcem spustiť peugeot planet diag. tak pýta VIN čislo, a chcel by som vedieť na čo to vlastne slúži. kde napr. pozriem servisnú históriu a ako zistím či boli stáčané km na aute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tým že zádáš 4miestne číslo sa nepáruje nič:D len sa mení konfigurácia,,,to spárovanie zabespečuje zbernica to s tým nemáš ako užívatel nič spoločné a či boli stáčané km len tak lahko nezistíš+servisnú historiu možeš pozriet pri niektorých jednotkách vieš pozriet do denníka ale nechci aby ti niekto napísal presný postup,,,ak si si zaobstaral diag tak sa predpokladá istá znalost alebo aspon ochota pátrat:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..moj znamy ma tiež PP2000 al enejako nam to nefacha kabel je klon ale o to nejde inak je funkčny problem nastava pri zadani kodu ktore prve čisla treba zadať z vinka hned tie za pismenami.?...a potom ked sa klikne dalej napiše že sa nevie spojiť z RJ respektíve z vozidlom..nech sa skuša čokolvek nepojí sa z autom..neviete kde by mohla byť chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...