Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kazetové rádio


Guest Jirkam

Recommended Posts

Zdraví. Mám org.rádio na kazety blankpunt do p 206sw r.v 9.03 chtěl bych tam dát na cd jenže jsou docela špatně k sehnání.Uvažoval jsem o tý kazetě co z ní vede ten kablík ale to by mě prý nešlo protože to má prý automatycké převíjení.V jednom článku tady kolega psal o tom jak kazetovou mechaniku nějak vykuchal a místo ní tam napojil ten jack konektor a jede z toho na mp3 ale tedka ten článek nemužu zaboha najít.Nevíte o tom něco nebo jak na to ? Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by si to vykuchal,tak musis zapojit jack na predzesilovac a kazetu uplne odpojit. Popr pred hlavni zesilovac (nejake TDA) ale nebudes moct regulovat hlasitost,vysky,hloubky proste nic :) to by si pak musel delat jedine na te MP3ce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vypadá dobře a našel jsem i levnější cca 900Kč ale tedka nevím jestli to je opravdu RD3vím jen že je to blankpunt.Vypadá přesně jako RD3 akorát že má kazetovou mechaniku.a ted si nejsem jistej jestli má kazetový a na cd jeden název RD3:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...