Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plechový zvuk při zavření dveří


Dohny

Recommended Posts

Zdarec, měl bych tu dotaz. Mám 306 a už mne docela dost štve, že když zavřu přední dveře tak je to zvuk jako když bouchne popelnice nebo škodovka.

Nevíte někdo zda-li by se to dalo nějak utlumit? Jelikož jsem se už ve dveřích vrtal, byl jsem nucen vytrhat ten molitan co tam byl natažen přes díry, ale ani před tím to nebylo nic extra.

Osobně bych si představoval nějakou pěnu ve spreji (která moc nenabyde na objemu jako PUR pěna) a vystříkal bych tím vnitřek.

Nemáte s tím někdo zkušennosti?

A ještě něco, je normální, že jde u 306 tak ztuha spojka? Jde docela hodně ztěžka oproti jiným autům, tak nevím jestli je to lankem, abych ho neměnil zbytečně.

Díky

[Edited on 29/7/11 by Dohny]

[Edited on 29/7/11 by Dohny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týká dveří tak nevím , ale spojka mě jde taky mačkat hůř než u jiných automobilů. Ze začátku mě bolela noha, ale už jsem to natrénoval a nebolí :D .

Horší je když sednu manželce do auta a šlápnu na spojku tak mi málem projde noha podlahou jak jsem zvyklý na tu moji. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli to je lanko nevím já s tím jezdím už 5000 km a zatím neprasklo ale ztuha to jde celou dobu. Jestli to pomůže tak dej vědět. :roker

Ještě poznatek kdyby bylo prodřené lanko tak by to drhlo, ale mě to chodí plynule v pohodě jenom víc ztuha než na jiném autě.

[upravil dne 29/7/11 od fejfarz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já už mám najeto přes 35 000km a spojka je pořád stejná. Jako to auto měl důchodce z D, který najel 500km ročně a spíš víc to leštil než s tím jezdil. Úplně na všechno mám doklady ze servisu, i na přezutí gum. Takže pokud to není výrobní vada u všech modelů, tak spojka nemůže být za tak málo opotřebovaná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...