Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pražský bowling


Moby89

Recommended Posts

takže tedy zítra okolo 18-19h bowling Slunečnice chápu to správně ? a Scratchi ty teda budeš jako jeden z mála lejt ? :) já jezdím na Chodov do práce autem a i Moby vím že měl v plánu něco s autama řešit takže .. asi budu zas na Birrelu nebo něčem ... :-/

TO bohužel padlo s novodrskou, tam jsou v podzemkách luxusní podmínky na focení, navíc můj osobní fotograf si rozhodl asi definitivně vychlastat mozek, takže už dostat ho z lihu by byl nadlidskej výkon:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SV - zkus zavolat, cislo tu je, am uvidime, jestli jeste budem, ja myslim, ze jo :

Gronholmm: co se sejit na plaze a jet spolecne? A muzu se pak svezt aspon na parkovisti? Zkusim najit fotky mojeho prvniho auti, mam jich bohuzel moc malo :( a jeste tak jako rozhazene:), mel jsem formanka ve vinove :) a jezdil 190 :)

Scratch

[upravil dne 3/8/11 od Miss Scratch]

Jestli chceš, tak se můžeš odvést z Novodvorský až na Bowling ;):papa A mám tam být třeba po 5 u toho sloupu co jsi mi psal dřív?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže tedy zítra okolo 18-19h bowling Slunečnice chápu to správně ? a Scratchi ty teda budeš jako jeden z mála lejt ? :) já jezdím na Chodov do práce autem a i Moby vím že měl v plánu něco s autama řešit takže .. asi budu zas na Birrelu nebo něčem ... :-/

TO bohužel padlo s novodrskou, tam jsou v podzemkách luxusní podmínky na focení, navíc můj osobní fotograf si rozhodl asi definitivně vychlastat mozek, takže už dostat ho z lihu by byl nadlidskej výkon:D

to je dobre pze ja byl kus za Prahou vcera na sotolinovy ceste a auto mam zas*any jak jetel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohode, fotit se stejne bude coupe miss scratch a jeji brzdy :D

gronholmm uplne v pohode, nic se nedeje. Pod stolem uz skoro lezim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezměte mi někdo sebou ručník :D já to mám přes kilák na tram/metro nebo kamkoli a po cestě se není kam schovat :D:D a deštník se mi zničil při poosledním lijáku :D (holešovice = taky liják)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...