Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejde nastartovat


misino251

Recommended Posts

Dobry den, keď som si už konečne myslel že nič s ním nemam, tak toto. Mam 2,0 hdi bez fap 110 koni, r.v.1999 pred facelift, Išiel som s autom , ktore my len tak skapalo, tak som si myslel Ze nejaka blbosť, tak som naštartoval, a po par km zase, a takto za sebou. Auto mi ani nechcelo nastartovat ak som nepockal na zhasnutie vsetkych kontrolie(vzdy cakam-som len chcel vyskusal), po asi 3-4 krate(skapalo, nastartoval som, a presiel malu vzdialenost) zacala svietit kontrolka motora, takto som presiel asi 25 km domov takymto sposobom. Po prichode domov, som vycistil palivove cerpadlo, kde bolo trochu spiny(uz aj pod sitkom)cerpadlo som aj preplachol v nadobe naprazdno s naftou, aby necistoty vysli von), vymenil som aj pre istotu filter(aj ked bol meneny pred cca 7000km)a ked som skusal nastartovat, tak prvy raz chytilo volnobeh no po2-3 sekundach skapalo, a potom uz len islo chytit, a pre dosiahnutym volnobeznych otacok skapalo(cca pri 700)popripade uz vobec ani takto nechytilo. Neviete mi povedat co by to mohlo cca byt, este pred diagnostikou.kedze tu musim zohnat aby prisli asi ku mne, kedze nejde nastartovat-nebrzdi.a bolo by to najjednoduchsie??dakujem PS:pred prichodom domov, ked mi to len skapinalo, bolo jedno ci na volnobeh, a ci pri jazde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DRV je na vysokotlakem cerpadle z boku. Da sa prefukat (osobne sem to nerobil) ale je dobre ho vymenit za novy. Skus \"hledani\". Tato tema uz je evergreen, je tu toho mraky o tomto problemu. Preto sem pisal, ze starej znamej DRV...

lacoceco:

tvoja odpoved je dost zmatecna... Co je to \"nasávanie vzduchu v prívode paliva\" ??? To su pojmy, ze fakt nechapem oco sa jedna...

[upravil dne 31/7/11 od foxo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě to bylo relátko palivového čerpadla (nebo jak se to odborně jmenuje). Je umístěné v kastlíku s PC auta vlevo od rozvodů a v mém případě mělo hnědou barvu. Nejlevněji jsem ho sehnal origo v Peugeotu za 610Kč před 2 lety. Dojel jsem do garáže a už nenastartoval. Po výměně a nasátí nafty to chytlo na první otočení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lacoceco:

aj keby sa nejakym spusobem zavzdusnili, tak system CR je samoodvzdusnovaci, takze je velmi nepravdepodovne, ze by byl vysokotlaky system zavzdusneny... Neni to jak na LIAZke, ze kazdy vstrek si musel odvzdusnovat, lebo dovtedy nesel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...