Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řecko - LPG


aaamilan

Recommended Posts

no neviem neviem... sice pekne dobrodruzstvo ale dnes by som asi cestu a aj prejazd premyslel...

http://www.sme.sk/c/5998362/srbom-na-severe-kosova-dochadza-jedlo-aj-voda.html

Srbský parlament rokoval v sobotu, aby krátko po polnoci prijal deklaráciu k súčasnej kríze. Odmieta v nej kroky Prištiny. Vedúci srbskej misie v Kosove Borislav Stefanovič povedal, že situácia je dramatická a môže sa vyhrotiť do ozbrojeného konfliktu. Kosovský premiér Hashim Thaci v sobotu znova odmietol, že by Priština ustúpila Srbom. Stále chce získať kontrolu nad hraničnými priechodmi...

[upravil dne 31/7/11 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj, tak dnes odjíždím se svoji krabici do řecka. Jedeme v sedmi lidech čtyři dospělí a tři děti. Měli jsme jet v osmi ale kamarád se rozhodl, že to nejmenší raději nechá u babičky. Tak jsem zvědavej, jestli to moje krabice přežije bez problémů. Tak se tu mějte krásně a snad se tady brzo setkáme:D :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

LPG mám napsané kde jsem v šude tankoval, tak pokud někdo bude mít zájem, tak můžu poslat. Dělám tabulku kde a kolik to stálo ale v Řecku byla jen jedna benzinka, ale to mi stačilo, najel jsem 3230km a z toho na benzím asi 30km, ale to bylo tady v čechách, než jsem dojel ze slovenska do brna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...