Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Změny v bodovém systému...zase


Dadadavid

Recommended Posts

:( Mrchy jedny ... to abych aktuální zimáky vyhodil, mají cca 4,2 mm V létě jsem je dojíždět nechtěl, nesedělo to na nich nejlépe ...

Už se \"těším\" na jaro, jak v TV budou říkat, že lidi přes léto hromadně dojíždějí zimáky a na zimu kupují nové ... to bude bezpečnost na silnicích ... a třeba i prasklých gum na dálnicích ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

... no tak jde hlavne o bezpecnost ne ? Na pneu a brzdach by nikdo setrit nemel :bacha

Tohle me netrapi ale snizovani bodu pri telefonovani ( jakoby tim rikali at se lidi vykecavaj pri jizde. To hlavne miluju v Praze, kdy na tebe jeste delaj ksichty ze uhnout z krizovatky nemuze, ze ted ma hovor :P ) me osobne vadi. Povoleni do 0,3 promile - to tam za to loboval Bozkov s Plzni, nebo co ? Porad te presvedcujou jak se nema za volantem pit atd. a pak ti to klidne povolej ? Ach jo kde to zase jsme.

PS: nejsem abstinent, ale chlastat a pak ridit by clovek nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde jste našli ty 4 mm ? ..jsem to pročetl cely i s diskuzí a o milimetrech jsem neviděl ani čárku :D Tím nechci říct že vám nevěřím ,ale nikde jsem se to zatím ani nedoslechl..

já to taky nenašel,ty 4 mm platí jen pro úseky označený značkou na horách ne??co Stiflere??:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5. Zimní pneumatiky

Důsledek kreativity Mgr. Humla zní v paragrafovém znění takto:

§40 - Provoz vozidel v zimním období

(1) V období od 1. listopadu do 31. března, pokud

a) se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo

b) lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, lze užít motorové vozidlo kategorie M nebo N k jízdě v provozu na pozemních komunikacích pouze za podmínky použití zimních pneumatik, a to u motorových vozidel s maximální přípustnou hmotností nepřevyšující 3 500 kg na všech kolech a u motorových vozidel s maximální přípustnou hmotností převyšující 3 500 kg na všech kolech hnacích náprav s trvalým přenosem hnací síly. Zimní pneumatiky podle věty prvé musí mít hloubku dezénu hlavních dezénových drážek nebo zářezů nejméně 4 mm a u motorových vozidel o maximální přípustné hmotnosti převyšující 3 500 kg nejméně 6 mm.

(2) Ustanovení odstavce 1 se nepoužije pro náhradní pneumatiku použitou v případě nouzového dojetí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...