Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pohaslá přístrojovka - ledky?


vranilinek

Recommended Posts

Ahoj kluci, mám dotaz ohledně podsvícení budíků. Včera mi zhasla půlka rychloměru a celý ukazatel teploty chladicí kapaliny a i obě rafičky a těchto budících. Nejspíš je to jen prasklá žárovka. Ale já se chci zeptat, jestli nebude lepší tam dát ledky. Byl by to nějaký rozdíl? Jak moc těké jé vyndat přístrojovku.

Mám Peugeot 406, r.v. 2001 s ještě starým přístrojovým štítem se znakem Peugeot uprostřed.

Díky za rady,

Vašek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno jsem měnil obyč. žárovky na 406 r.v. 96.Není to složitý. Vyjmeš ventilanční mřížky, vyšroubuješ tři hvězdičky na krytu nad budíkama ( na hvězdách tam snad drží úplně všechno), vyndáš kryt a samotná přístrojovka drží na dalších 4 hvězdách.Dej si volant dolů a opatrně vyndej přístrojovku. Otoč, vysuň kontakty a je to Tvoje.

[upravil dne 28/7/11 od ravt4]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně ledka svítí \"bodově\", nemají takový rozptyl jako klasická žárovka. Ale určitě tu někdo dával ledky a nějak to vyřešil ;)

Já se je chystám dávat do budíků:D.Sice je pravda,že nemájí takovej rozptyl,ale zase svítí víc než klasická žárovička.Takže rozdil by se tím pádem moch vykompenzovat :P:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...