Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Srazová fotogalerie - upgrade 2011


MJSytic

Recommended Posts

Doplňovat se bude určitě průběžně tak, jak mi budou lidi dávat vědět. Klopil jsem tam 17tis fotek, takže se mi určitě povedlo něco vynechat - přehlédnout ;) Jsou tam bohužel také srazy, ze kterých asi žádné fotky dohromady nedáme :(
No mam tady i fotky ostatních srazů focených ostatními, ne mnou, takže pokud něco chybí z posledních 6ti let tak to mužu připadně někam nasypat. Je to z dob kdy se fotky stahovali z klubového FTP. Všechno to má 9GB, když pošleš flešku pošlu ti ji obratem zpět plnou;)

[upravil dne 1/10/11 13:30 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku musíš to blíže specifikovat. Jaké fotky, z jakých srazů? Jak sis mohl všimnout - to co bylo na starém FTP z ofiko srazů jsem do nové galerie přesunul (proto to taky trvalo tak dlouho) - pokud máš doma fotky ze srazu, u kterého zatím v galerii žádné fotky nejsou, tak budu moc rád, pokud je ošetříš, zazipuješ a někde vystavíš, abych je odtamtud mohl nahrát do galerie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, proto píšu, že z některých těch srazů asi žádné foto dohromady nedáme - nikdo ho už nebude mít :(

Ono prakticky až do roku 2009 je fotek hodně - tam asi problém nebude. Alba chybí u roku 2010 a 2011, kdy to FTP už nebylo funkční:myslim Já jsem sice procházel fórum a našel jsem pár odkazů na fotky, ale většina jich už byla mrtvá, takže jsem byl rád, že se podařilo k těm srazům vložit prozatím alespoň jedno album. Věřím, že ti, co fotili to mají doma a postupně to pošlou a doplní se to ;)

[upravil dne 1.10.11 19:45 od MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No něco tu mám co tam chybí

22. Sraz Sec - Aka

25.Velký Dřevíč - 2009 - Aka

26. sraz Peugeot Clubu - Mělník - Miras CC

26. sraz Peugeot Clubu - Mělník - Nevim od koho

30. Peugeot sraz Seč - 2010 - Radek Hurvajz

32. sraz Peugeot Clubu - Kostelec nad Orlicí- Blansko

32. sraz Peugeot Clubu - Kostelec nad Orlicí - Dzana

32. sraz Peugeot Clubu - Kostelec nad Orlicí - Peta

32. sraz Peugeot Clubu - Kostelec nad Orlicí - PetaV

33. Kokořín 2011 - Stifler

[upravil dne 1/10/11 19:58 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, v mem albu je jen par fotek z mobilu, neměl jsem sebou ani foťák, takže je možný že tam byly něco skoro stejnýho.

Edit

Jo já už vím jak to bylo, na klouzání jsme vytáhli všechny foťáky do noťasu a ja to pak vystavil všechno najednou na rajče, takže moje mužeš klidně smazat protože to jsou fakt stejný fotky. Ty moje z mobilu ti pošlu, je tam Medvěduv pokoj po požaru

Fotky jednotlivých členů tam dej jak jsem ti je poslal, abych nevydával cizí fotky za svoje.

Tady

http://leteckaposta.cz/587470454

[upravil dne 2/10/11 13:01 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...