Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vyrobky "peugeot"


JuloI

Recommended Posts

Ahoj.

Kupoval som v peugeote sviecky, predali mi Eyquem a zaplatil som za ne 35eur. potom som ale zistil ze tie iste sa daju inde kupit lacnejsie. Tak som sa chcel opytat ci niekto neviete od akeho vyrobcu mi v peugeote predaju predne brzdove kotuce a platnicky.

Diky

:o ja som po originaloch co nabehali 90 000 km presiel na 4-elektrodove bosch co vysli do 10eury, a teraz po vyse 60 000 km to boli NKG za 14 eury :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas v peugeote chodia nakupovat kopu veci k jednemu typkovy a potom to prezentuju ako original peugeot. najprv som bol v peugeote pytat semering na prevodovku a ma tam byt vnutorny priemer 28,95 a vraveli ze maju len 29 ze to je original a ked som siel k tomu typkovy pytat taky smering vravel ze to chodia od neho nakupovat akurat je rozdiel v cene 0,85 eur a v peugeote to iste od neho stoji 8 eur. A potom ze original diely peugeot :blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze neviete niekto aku znacku platniciek mi predaju v peugeote?

Ja som teraz kupil platnicky za 26e, ale musim povedat ze vyzeraju a aj brzdia ovela lepsie ako prezentovane originaly. Mal som len problem s montazou, asi pol hodinu som sa trapil kym som prisiel na to ze nie kazda platnicka je rovnaka nakolko mali presné vycnelky a kopirovali lozko celuste. Teda nedala sa zamenit platnicka ktora pasovala na vonkajsiu stranu kolesa aby som ju namontoval na vnutornu.

395721-platnicky-th.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...