Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Posílání sms na Samsung


Šalda

Recommended Posts

Ahoj, mám problém. Nemůžu posílat sms na mobilní telefon Samsung, respektive já je odešlu, přijde mě doručenka že sms byla doručena, ale přitom na mobil sms nepřijde, dnes jsem volal svému operátorovi( T-mobile), který mě řekl, že se to stává u Samsungů, že si někdy sami vyberou některé číslo a zablokují ho. Že si má kolegyně( patří jí ten Samsung) zavolat svému operátorovi( O2 ) který jí to buď odblokuje sím a nebo jí poradí co a jak. Kolegyně volala svému operátorovi, a ten jí řekl že je to nesmysl.

Tak teď nevím kde je chyba. Kolegyně má Samsunga teprve pár dní, asi první tři dny jí ode mě sms chodily, ale teď už 4tý den nic. Dokonce jsem stál přímo u ní, abych se přesvědčil a opravdu nepřišla žádná sms, tak nevím:myslim

Nesetkali jste se s tím už někdy??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem něco podobného s O2 řešil. Samozřejmě to nesouviselo se značkou telefonu, ale byl nějaký problém na kartě, po troše vyhrožování jí bezplatně vyměnili za jinou a je to OK. Konec konců není nic jednoduššího než SIMku odzkoušet v jiném mobilu, ne?

PS: A vůbec co ty máš co psát kolegyni tolik zpráv :D:D:D Neblokuje ti to manželka :myslim

[upravil dne 25/7/11 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by asi šlo ji zkusit v jiným mobilu, to mě nenapadlo:mad::D

Zkusím to a uvidíme;)

mě to štve, takhle to vypadá že jí nechcu psat, a nevěří mě že mnou to není.

Ale s tím mobilem to zkusím;):super

je to jen kolegyně ;):D

Jsem říkal že mě teď žádný jiný ženský nezajímají, mě teď zajímá jen moje budoucí mamka:D:aut

[upravil dne 25/7/11 od Šalda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, rovnaky problem na Samsungu sme riešili ... Ako písal Radek, nekde v menu bol zakopany blacklist ...

Jenze v nasem problemu se jednalo o spatny firmware, nakolko tenhleten se nezeptal, a cisla si tam podla nejakeho sveho algoritmu pridaval sam ... Takze u nas se musel aktualizovat firmware telefonu, a jelo to bez problemu ...

Nevim, jaky vpliv muze mit SIM karta na to, ze od vsech cisel okrem jedneho SMS neprijma ... Myslim, ze to bude stezi kartou ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...