Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bordel v chladící soustavě


Guest Chozeluizskuner

Recommended Posts

Guest Chozeluizskuner

Ahoj.Před tejdnem sem měnil u sve 406 vodu v chladiči pač po tom roce byla už ošklivá (rez a tak).Nalil sem místo staré destilku a když sem ted otevřel víčko tak sem se nestačil divit.Ta voda je snad ještě horší.Nevím jak poznám jestli mi do ní neuniká olej ale pěkně smrdí a když sem do nádržky strčil papírovej kapesníček a vyndal tak byl jako od zrezlé vody.Nevíte jestli se neprodává tekutina která by mohla pročistit trasu chlazení od rzi a nečistot?A jak bych mohl poznat jestli v te vodě nejni olej.napadlo mě ulejt si do kelímku a zkouknout oka mastný.Předem díky.Jde mi hlavně o to vyčištění

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Taky mě napdalo že by to mohlo něco sežrat pokad do toho něco naleju...A tou hadicí myslíš nechat dole na chladiči otevřenej kohout a do nádobky pustit?Když sem to auto kupoval tak mělo rok a půl vyndanej motor tak se tam nějaká ta rez naschromáždila.zkusim znovu vylejt a napustit a zase uvidim.Bojim se aby mi netekl olej do vody ale to snad nejni olej.Děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...