Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anomálie 807 a spol.


jarmyl

Recommended Posts

Já stím autem nemám zatím nějakej problém, to že jsem měnil brzdy, ramena, rozvody, výfuk, zadní tlumiče a spojku mě nepřekvapuje. Hold když to má najeto 180000km tak se snějakou investicí musí počítat a tak aspoň vím co už mám udělaný, ale když mě to hodí do nouzáku a píše to sračky tak to mě dokáže nasrat;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už som sa pohrával s touto myšlienkou (únik chladiva), ale stále sa upokojujem, že to bude elektrikou. Ak bude niekde únik tak asi chladič, čo som sa dočítal o 807. A ten chladič stojí fakt okolo 15 000 CZK?
Kde vy chodite na tie ceny ? Ja kupujem vacsinu veci tu . Novy chladic cca 60 eur http://moto.allegro.pl/peugeot-807-citroen-c8-chlodnica-klimatyzacji-i1708394911.html:D.

[upravil dne 4/8/11 od dusan2]

[upravil dne 4/8/11 od dusan2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli tohle patří do anomálií, ale vzhledem k tomu, že voda by se pod přední okno dostat neměla tak možná jo. Včera jsem si všiml, že mám pod předním oknem vodu. Tam kde je na předním okně okýnko kde je vidět VIN jem si všiml, že mám spoustu kapiček vody:

vodapodsklem1.th.jpg vodapodsklem2.th.jpg

Ctěl jsem to zevnitř tedy otřít nějakým hadříkem na tyčce, ale nemohl jsem se tam dostat. Tak koukám pořádně a ona je nějaká guma zespodu na okně. Ať jsem se snažil dostat se mezi sklo a gumu nebo mezi palubovku a tu gumu, nikdy jsem se k ty vodě nedostal:

vodapodsklem3.th.jpg vodapodsklem4.th.jpg

na straně řidiče je ještě jedno malinkatý okýnko v ty černý barvě na předním skle a tam žádná voda vidět není:

vodapodsklem5.th.jpg

Asi před měsícem jsem koukal na VIN a ta voda tam nebyla. Mám stát auto venku a poslední dobou dost pršelo, ale nikde jinde jsem si žádné vody v interiéru nevšiml. Setkal jste se s tím někdo? Teče mi tam předním oknem? Nebo tam zatekla zevnitř zkondenzovaná voda na okně? Co s tím? Dnes trochu svítilo sluníčko, auto jse nechal předkem ke sluníčku, ale vůbec se to nezlepšilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Niekde som videl fotku 807 bez predného okna a okolo toho VINka bolo vidieť, že lepidlo okna ide okolo toho. Čiže ak tam je okno tak by to malo byť uzavreté, v podstate ako bublina. Sem tam, tam mám aj ja vyzrážanú vodu, ale to je, len trošku sparené na skle v rohu VINka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem takhle jel na dovozovou technickou a měl jsem VIN schovaný za orosením a nebylo vůbec vidět. Taky to nějak prošlo :papa

Když se tam občas kouknu tak je to někdy orosený a někdy zase čistý. Tak nevim a nějak to zatim neřešim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...