Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anomálie 807 a spol.


jarmyl

Recommended Posts

Ja už asi týždeň pozorujem, že klíma si žije vlastným životom, raz ide, raz nejde, je jedno či je v auto režime alebo nie. Skúšal som už všetky varianty a kombinácie klimovania. Viac nejde ako ide. Základ je vždy, že nejde, po asi 5-10 minútach sa zobudí na minútku, dve a zas potom nejde. Skúsil som povyťahovať konektory z ovládača klími a znovu zapnúť, tak uvidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se to stalo podruhé, prvně to bylo asi před pů rokem. Zapnutý pás řidiče a řve to na mě, že jedu bez pásu. Nepomáhá nic, odepnutí, zapnutí pásu, vždy 2, 3 vteřinky OK a zase to řve.

Chcípne se motor, nastartuje, pořád stejný. Když se auto odstaví na delší dobu (cca na 30min) tak vše OK, můžu pás zapnout a odepnout kolikrát chci a už to neudělá:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jedna anomálie. Sedíme v autě všichni čtyři, manželka na sedadle spolujezdce, natartuju a hlásí mi to deaktivovaný airbag spolujezdce. Protože jsme hodně spěchali a jeli jsme jen po městě asi 5 km tak jsme se domluvili, že se na to kouknu až po příjezdu. Přijeli jsme na místo, vypnu motor jdu ke spolujezdci a vypínač airbagu je ON. Znovu nastartuju a opět hlásí deaktivovaný. Vypnu motor, protočím asi 5x ten vypínač ON - OFF, znovu nastartuju a pořád stejné. Vypnu motor, deaktivuju airbag, nastartuju motor, vypnu motor, aktivuju airbag a od té doby je už zase vše OK. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim svetla auto , tzn nemam je zaple otocenim ale jen na denni jako , a pustim ostrik okna a jedou i ostriky svetel, jo a mas u mne jeste tu sitku do kufru.

Jo takhle. To jsem měl taky. Nastavené auto rozsvícení a ostřikovače na světla šli. Taky jsem se divil ale asi jak de xenon tak se ostříkají. Jináč si to neumím vysvětlit. Na tu síťku máš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Jsem v Chorvatsku a mám problém s oknem v předních dveří u řidiče. Nejde zavřít, resp. zavřu okno, to dojede do dveří, ale sjede hned cca. o 15cm dolů. Ikdyž ho zavřu po kouskách a zůstane nahoře, jakmile zamknu dálkou, sjede okno do stejné pozice. Řeším to zatím tak, že při zamknutí dálkou držím ono a přetlačuju se s motorkem. Ať dělám, co dělám, nemůžu přijít na to, co stím-poradíte někdo? Nikdy mi to před tím nedělalo. Je úplně jedno jestli zámknu dálkou, nebo klíčem v zámku dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...