Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anomálie 807 a spol.


jarmyl

Recommended Posts

to sice je pravda, ale jím pouze uknčit probíhající hovor nikoliv hovor neuskutečněný, třeba když telefon na druhé straně nikdo nezvedá a nebo je obsazeno. To bohužel nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sice je pravda, ale jím pouze uknčit probíhající hovor nikoliv hovor neuskutečněný, třeba když telefon na druhé straně nikdo nezvedá a nebo je obsazeno. To bohužel nefunguje.

Tak to s tebou nesouhlasím, protože já tímhle ovladačem otevírám adresář, listuju v něm, volám, pokládám, zvedám. Na rádio vůbec nesahám, u mně to funguje na veškeré i tzv.neuskutečněné hovory. Technicky vzato jakmile telefon vytáčí, tak je mu jedno jestli je tam oznamovací tón nebo dojde ke spojení. Ale jak jsem psal dříve, mám WIPnav (RNEG) s bluetooth, nevím jak je to u RT3, RT4,kde je samostatná SIM karta, ale podle manuálu je to ovládání shodné. Taky může být problém ve verzi fw.rádia. Já teď flashnul na 29.01 a výrazně se mi zlepšila čistota hlasu při hovorech, takže i tam může být chybka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám rok 2008 a jak jsem psal tak se meě to stalo už 2x

Mne sa stalo nieco podobne. Dvere zastali v polovici a sli otvarat zatvarat iba rucne. Za dve hod. vsetko OK.:super

toto som našiel:

\"U určitých modelov vyrobených v roku 2003 sa dokonca tieto dvere otvárali za jazdy, čo odstránilo až preprogramovanie centrálnej rozvodnej jednotky BSI. Tiež sa vyskytuje, že sa dvere úplne nedovrú.\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to píše česky - porucha brzd :D

Zatim jen jednou po ranním nastartování na dovolené .

A jinak mám další anomálii. Moje RT3 normálně hraje vše jak má, až na ROCK radio. To pravidelně po cca půl minutě píše vyhledávám, přestane hrát a za chvíli naskočí. Signál je silnej dost, v žádnym jinym autě to nedělá. :myslim

Takže rádio jsem pořešil - byla zapnuta funkce RDS a rádio pořád vyhledávalo další frekvence stejného programu.Nevim tedy proč to i přestane hrát. Ve služebním autě mám rádio SONY a tam je podobná funkce AF (alternative frequence) a to šlape v pohodě, že to změnilo frekvenci poznám jen na displeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Trošku to tu oživím.

Naštartujem auto a autorádio nemalo zvuk, ale obraz hej. Nič nepomáhalo ani zhasnutie ani baštrngovanie hlasitosti. Idem domov, kolega ma obehne a volá mi, že mi nesvieti pravá stretávačka. Reku pekne aj žiarovku meniť. Tak som ju vymenil a čuduj sa svete aj rádio začalo hrať.

Minulý rok som ju mal tiež vypálenú, ale rádio hralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád by som pomohol MotoMoto, ale ja som ten telefón ešte nepoužil Chýba mi totiž ten medzikus do ktorého sa vkladá karta a to nevravim že stojí 70€:( /tá karta/

Máš pravdu, clon karty stoji v orange 70 €, včera som to zistoval. :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super rady,dakujem vsetkym.Opat som sa nieco nove naucil.O2 ma pekne kaka,lebo duo alebo twin SIM u nich nepraktizuju a ja by som to velmi ocenil.Mne sa zase stalo to,ze z O2 karty,napriek vypnutemu CLIRu,ten stale fungoval,ked som z auta vytacal.Vzdy som bol utajene/sukromne cislo.V mobile SIM karta fungovala bez CLIRu.Musel som to na naliehanie zrusit,teda uplne deaktivovat CLIR,ktory si uz nemozem rucne na mobile zapnut.Moje patalie s nasim autobusom radsej nepisem,mam stale viac sivych vlasov.:grr V pondelok sa idu menit predne tlmice+komplet horne ulozenia a loziska.Najvacsi problem je to vsetko na Slovensku pozhanat.Predchadzajuci majitel zanedbal asi vsetko,co sa dalo.Okrem tankovania a prezuvania asi nic ine nerobil.

[upravil dne 13/4/12 19:28 od xpetrix]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám zase po dlouhé době jednu anomálii. Před obchodem otevřu šoupačky dálkou, všechno funguje, dám děti do auta, zavřu dveře čudlíkem u dveří a přejedu asi 3 km na dětské hřiště. Chci dětem otevřít dveře tlačítky na stropě a nic. Tak odemknu auto tlačítkem na stropě a znovu zkouším otevřít dveře tlačítkem na stropě. Nic. Zkouším to dálkáčem na klíči, nic. Dcera to zkouší tlačítkem zevnitř a taky nic. Jdu ven, vezmu za kliku, dveře se otevřou ale jen mojí silou, motor mlčí. Ani ťuk. Tak pošlu děti napřed na hřiště, auto zamknu, odemknu a dveře nic. Tlačítko otevření dveří sice auto odemkne, ale dveře se ani nehnou. Tak jsem vytáhl návod k obsluze, našel jsem která je to pojistka na dveře. Samozřejmě to jsou ty velký, který se můžou měnit jen v servisu. Vytáhnu pojistku na levé dveře, je OK, na pravé dveře je taky OK, zasunu pojistky zpátky a při zasunutí druhé to kdesi v útrobách cvaklo. Zkusím dveře a fungujou. No jen to asi chtělo reset :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...