Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Anomálie 807 a spol.


jarmyl

Recommended Posts

Vcera sa udiala dalsia anomalia.Pri odomknuti a otvoreni auta(za bieleho dna) sa same od seba rozsvietili vsetky stropne svetla napriek tomu,ze prepinac bol v polohe "0".A takmer na konci jazdy(v tme) sa mi asi 3x same od seba prepli dialkove svetla spat na stretavacky.Zeby zacinajuci problem s packou?Ostatne svetla funguju bez problemov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zdravim, jedna anomalie se mi taky ojevuje a po procteni tohoto vlakna o ni jeste nikdo nepasal.

Nepravidelne se mi za jizdy rosveci signalky v kaplicce nad volantem ne vsechny a taky se vynuluje pocitadlo kilometru na displeji viz foto, po chvilce zas vse zhasne. Jizdne se to nijak neprojevi.

Tu samou zavadu jsem objevil i na youtube bohuzel bez nejakeho vysvetleni.

https://youtu.be/yioduXyIFEc

Nevi nekdo co to znamena nebo kde hledat problem?

20180104_161151.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem tu nebyl tak pár anomálií za poslední roky :D

Už asi 2 roky mi RT3 nedrží hodiny. Nařídím je, vypnu zapalování a po zapnutí je tam aktuální čas +2h (v letním čase +1h) a hodiny na displeji blikají.

Po zapnutí zapalování se někdy spustí CD ikdyž ho vůbec neposlouchám a v autě běžně hraje jen rádio. Někdy zapnu zapalování a je tam rádio, ale většinou naskočí CD.

Asi před měsíce jsem si "půjčil" auto od manželky, která tam má rádio Impuls. Já si zapnul pod uloženou předvolbou č.5 Radiožurnál. Od té doby po nastartování vždy naskočil radiožurnál ikdyž se přeladilo na Impuls. Nakonec jsem to musel vyřešit tak, že na všechny předvolby rádia jsem nastavil Impuls, jinak to nešlo :D

Občas (když je zima) nefunguje vnitřní tlačítko na zavírání bočních dveří na jedné straně auta. Ale jen když mrzne.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešil jsem stejný problém s RT3 -

- nedrželo nastavení hodi,n

- předvolené stanice

- nastavenou hlasitost

- nastavení zobrazení mapy ( šipka na mapě )

ta baterka v RT3 to opravdu neřeší, udělal jsem výměnu RT3 a je po problému.... tak že závada byla v nějaké vnitřní paměti rádia 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...