Jump to content
jarmyl

Anomálie 807 a spol.

Recommended Posts

aneb nevysvětlitelné jevy v našich autobusech

Tohle téma bude pro souhrn informací když:

Nedělá co má

Dělá co nemá a to bez důvodu :D

a pokračování z

[upravil dne 25/7/11 od jarmyl]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja už asi týždeň pozorujem, že klíma si žije vlastným životom, raz ide, raz nejde, je jedno či je v auto režime alebo nie. Skúšal som už všetky varianty a kombinácie klimovania. Viac nejde ako ide. Základ je vždy, že nejde, po asi 5-10 minútach sa zobudí na minútku, dve a zas potom nejde. Skúsil som povyťahovať konektory z ovládača klími a znovu zapnúť, tak uvidím.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dnes se to stalo podruhé, prvně to bylo asi před pů rokem. Zapnutý pás řidiče a řve to na mě, že jedu bez pásu. Nepomáhá nic, odepnutí, zapnutí pásu, vždy 2, 3 vteřinky OK a zase to řve.

Chcípne se motor, nastartuje, pořád stejný. Když se auto odstaví na delší dobu (cca na 30min) tak vše OK, můžu pás zapnout a odepnout kolikrát chci a už to neudělá:myslim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taky jedna anomálie. Sedíme v autě všichni čtyři, manželka na sedadle spolujezdce, natartuju a hlásí mi to deaktivovaný airbag spolujezdce. Protože jsme hodně spěchali a jeli jsme jen po městě asi 5 km tak jsme se domluvili, že se na to kouknu až po příjezdu. Přijeli jsme na místo, vypnu motor jdu ke spolujezdci a vypínač airbagu je ON. Znovu nastartuju a opět hlásí deaktivovaný. Vypnu motor, protočím asi 5x ten vypínač ON - OFF, znovu nastartuju a pořád stejné. Vypnu motor, deaktivuju airbag, nastartuju motor, vypnu motor, aktivuju airbag a od té doby je už zase vše OK. Ach jo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
myslim svetla auto , tzn nemam je zaple otocenim ale jen na denni jako , a pustim ostrik okna a jedou i ostriky svetel, jo a mas u mne jeste tu sitku do kufru.

Jo takhle. To jsem měl taky. Nastavené auto rozsvícení a ostřikovače na světla šli. Taky jsem se divil ale asi jak de xenon tak se ostříkají. Jináč si to neumím vysvětlit. Na tu síťku máš SZ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mně ostřikovače světel pořád ne a ne fungovat, až jsem vyměnil nápň za letní, najednou ostřikují:D

Občas při zapnutí zadního stěrače přepne palubní počítač a při ostřikování zadního ona vynuluje spotřebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím. Jsem v Chorvatsku a mám problém s oknem v předních dveří u řidiče. Nejde zavřít, resp. zavřu okno, to dojede do dveří, ale sjede hned cca. o 15cm dolů. Ikdyž ho zavřu po kouskách a zůstane nahoře, jakmile zamknu dálkou, sjede okno do stejné pozice. Řeším to zatím tak, že při zamknutí dálkou držím ono a přetlačuju se s motorkem. Ať dělám, co dělám, nemůžu přijít na to, co stím-poradíte někdo? Nikdy mi to před tím nedělalo. Je úplně jedno jestli zámknu dálkou, nebo klíčem v zámku dveří.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...