Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 Break, 2.2 hdi


BV406

Recommended Posts

tesne pod 300 nejak ... to je otazka, ale uprimne, jsem uz nejak unaveny na to si s tim hrat a vrazet do toho penize, nejsem uz v cr a zjistl jsem, ze v podstate auto momentalne nepotrebuju... a kdyz, tak nejake, ktere zvladne dlouhe presuny na useku tisice kilometru a fakt si nejsem jisty, jestli by to i po pripadne oprave, kdovi jestli jen tesneni nebo hlavy, jeste dlouho a spolehlive drzelo, uz to 14 let, odchazi tam v podstate kde co..

 

ted bych do toho vrazil 15-20 a pak stejne je treba udelat zase komplet rucku apod... navic jsem se jeste ani nedostal k vymene tech pomackanych dilu na prave strane apod ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim tlakovanim vody to dela jen pri urcite rychlosti nebo stale?
Proc se ptam mame na nasem cca 230tis a taky nam cas od casu voda vylitne nekdy jen par kapek jindy decka .....,mame vypozorovano kdyz se jede >180 ale je fakt ze tady uz nestiha ani olej a prehriva se?
Kazdy povida hlava tesneni - ale pokud to bude hlava tesneni proc jsem najel cca 110tis a auto startuje jezdi .....?
Prozatim neresime ale nemusi to byt zakonite hlava ci tesneni - pokud ano opravte me.

A po 300tis ma narok na vetsi Go tak to proste je dnesni povoz bude u teto km hranice exotem ze vydrzel pohromade.Natoz po nem chtit aby to jezdilo.


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud máš možnost občas si půjčit služební vůz, pežota se střep , jezdit Německo-Česko starou popelnicí nemá smysl, nebo kup v Německu něco solidního--při stálé práci není problém--, ale pokud tam jezdíš MHD a stačí ti to, na cesty do OVA jen služebním :myslim

PS. ať se ti tam daří :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...