Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový výfuk netěsní


Cyklon

Recommended Posts

Zdravím, chtěl jsem se zeptat - trubka výfuku na 206 (nejdelší díl) se propálila v místě přivařeného držáku pro gumový silentblok. Koupil jsem tedy nový díl (Bosal), ale po utažení obou spon je rachot tak 3x horší než před výměnou. Už při zevrubné kontrole nového výfuku se mi zdálo, že je pertlování na zadním konci nějaké zvlněné - takže se mi to asi nezdálo :( Trubka tak prostě nedosedne na poslední díl a pěkně to prdlá i po max. dotažení :( Je to způsobeno nekvalitou dílu Bosal nebo lajdáckou manipulací s díly u prodejce - možná obojí :( Reklamace se mi moc nezamlouvá, protože to zabere spoustu času a ježdění a stejně na prodejně nakonec nepoznám, zda je pertlování ok. Nevíte, jak to vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uvažuju ten bod 2 - návštěvu servisu, kde nový díl vyndají a vyklepáním vyrovnají zvlněné pertlování :myslim

Jinak reklamace Nee, protože já (blbec) jsem před montáží novou trubku (v dobré víře, že bude vše pasovat) natřel stříbřenkou :( Takže to je věc, které by se asi chytli :nevim

[upravil dne 25/7/11 od Cyklon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli jsi to montoval sám, anebo to montovali v servise.

V servise by to měli namontovat řádně, i za cenu, že to párkrát sundají a vyklepou - ztracený čas pak naúčtují. Proto servisy pochopitelně nemají rády přinesené díly - je s tím drbačka a nemohou nést plnou záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloni jsem byl v chorvatsku a v místě, kde je úchyt se mi to prožralo a po cestě tom to vyselo tak na 2cm. Objednal jsem si z autopilota nový střední díl a absolutně bez problému. Asi záleží na jaký kus narazíš. Jako je jasný, že auto potřebuješ denodenně, ale i tak já okamžitě jdu v takových případech reklamovat. Nebo to pošlu zpátky a rovnou si objednám nový. Pokud by reklamaci neuznali, tak jsou to kokoti a ten díl co mi zůstal prodám o 200 levněji na aukru. Jednoduchý :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...