Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Teče do motorového prostoru


Honza54

Recommended Posts

Ahoj,

Tak to normální naprosto není, a věř mi, že se s tím trápím už od doby co auto mám.

Prostě kdo měnil čelní sklo, tak má v motoru mokro. A to nemluvím o těch nacucanejch kobercích:grr

Za tohle řešní utěsnění motorového prostoru bych dal inženýrům v Peu. pořádnýho lepáka!

Prostě nechápu, proč je tak nesmyslně dlouhé to čelní sklo a bez jakékoliv přepážky karoserie je rovnou napojené na ten plastový nesmysl.

Jasně, někdo namítne, že jsou tam takové tuhé profily, kterými to drží, 1 dlouhý a 2 krátké po stranách. ALE v takovém tom eSku to ničím netěsní a tudy tam vesele teče a teče.

Je tu někde vlákno co to trochu řeší, ale pořádný výsledek tam není. Chystám se proto někdy že to celý rozebrat a zkusim nějak pořešit. Všechno to nafotim a pokud se povede napíšu to sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potvrzuju, tuhle jsem na to taky prisel. Opravdu skvely reseni...

Odmastil jsem a narval tam bezbarvy silikon a uhladil. Bylo to jen na zkousku, protoze to byl silikon na porezni materialy, ale jinej jsem nemel. Drzi to (klep) a vubec to neni videt.

H

hod sem fotku kde jsi a co silikonoval at vime o cem je presne rec taky to mivam nacucany a uz jsou nadmerne opotredovany rospadaj se dikk

:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zamazal jsem mezi sklem a plastem po cele šířce okna, aby se voda nedostala pod okno.

Pak jsem vyndal ramecek a prilepil ten gumovy rantl ke kastli. Tot vse. Zkusil bych to i tak, ze bych gumovy rantl na vostinovych rameccich nastavil, aby guma sama drzela v odtokove dire.

post-657-14109619066037_thumb.jpg

[upravil dne 2.8.2011 od hloze-ja]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...