Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám zkušeného filatelistu - prosím o pomoc


Guest minimaxa

Recommended Posts

Pokud by byl mezi vámi zkušený filatelista ochotný mi pomoci radou, popř. oceněním pozůstalosti - přesněji řečeno nálezu na půdě, byl bych velmi vděčný. Samozřejmě nejlépe někdo z okolí, s možností osobního setkání. Předem díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v práci se mnou dělá kluk,který známkám dost rozumí a sbírá je,dovedl by to i ocenit,musel by jsi to bud naskenovat a poslat nebo přijet do náchoda,on by ti řekl co a jak,jestli chceš....:papa

Tak mu o mě řekni a zeptej se ho, zda by na to měl čas a chuť. Určitě bych přijel osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš mi napiš kdy máš čas třeba každý den navečer nebo kdyby se ti to hodilo já to s ním domluvím,čas a chut na to bude mít,rádse podívá na známky,jo a napiš mi na tebe mobil,kdyžtak zavolám!

díky, máš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam taky hodne znamek, ale kupoval jsem je jako dite asi za 2 Kcs, mam i modryho mauriciuse, ten stal tusim 4 Kcs :D

heh, to je dobrý :D no ale já myslím, že moje filatelie bude asi trochu někde jinde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som našiel v kupenom dome asi 12 albumov plnych inak znamky maju hodnotu pokiaľ niesu razítkované a medzivojnove roky prip. staršie inak s tým zbytkom ma poslali preč že takých známok sú kvantá človek od ktorého som dom kúpil bol filatelista mal som pocit že s toho niečo bude a skoro ma vysmiali v MAURITIUSE :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jsou to ty známky co se dřív prodávali v takových obálkách s okýnkem a byly různě tématicky řazený, tak ty můžete s klidem vyhodit nebo darovat dětem na hraní. Měl jsem jich také 3 albumy a po mém dotazu ve filatelistickém obchodě mi bylo řečeno to samé :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miniku, jestli máš pořád zájem, dej mi vědět, můj táta se tím docela dost zabývá a věřím, že by se ti v tom přehrabal a ocenil by ti to třeba i kus od kusu (má doma spoustu katalogů CZ, CS i zahraniční Michely). Já jsem spíš takovej mírně pokročilej filatelista a na ocenění sbírky bych si asi netroufal. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...