Jump to content
Sign in to follow this  
minimaxa

Hledám zkušeného filatelistu - prosím o pomoc

Recommended Posts

Pokud by byl mezi vámi zkušený filatelista ochotný mi pomoci radou, popř. oceněním pozůstalosti - přesněji řečeno nálezu na půdě, byl bych velmi vděčný. Samozřejmě nejlépe někdo z okolí, s možností osobního setkání. Předem díky!

Guest Lubk0

I já má plnou prdel zdedených známek, pozakladaných do albumov :) Som zvedavy, kolik a ci vubec to muze byt hodnotne ...

v práci se mnou dělá kluk,který známkám dost rozumí a sbírá je,dovedl by to i ocenit,musel by jsi to bud naskenovat a poslat nebo přijet do náchoda,on by ti řekl co a jak,jestli chceš....:papa

Tak mu o mě řekni a zeptej se ho, zda by na to měl čas a chuť. Určitě bych přijel osobně.

spíš mi napiš kdy máš čas třeba každý den navečer nebo kdyby se ti to hodilo já to s ním domluvím,čas a chut na to bude mít,rádse podívá na známky,jo a napiš mi na tebe mobil,kdyžtak zavolám!

ja mam taky hodne znamek, ale kupoval jsem je jako dite asi za 2 Kcs, mam i modryho mauriciuse, ten stal tusim 4 Kcs :D

ja som našiel v kupenom dome asi 12 albumov plnych inak znamky maju hodnotu pokiaľ niesu razítkované a medzivojnove roky prip. staršie inak s tým zbytkom ma poslali preč že takých známok sú kvantá človek od ktorého som dom kúpil bol filatelista mal som pocit že s toho niečo bude a skoro ma vysmiali v MAURITIUSE :D:D

:xvul

ja mam taky hodne znamek, ale kupoval jsem je jako dite asi za 2 Kcs, mam i modryho mauriciuse, ten stal tusim 4 Kcs :D

to jsem našel taky...a byly i serie co...mám jich 8alb jak se prodávali velikosti A4....

Jestli jsou to ty známky co se dřív prodávali v takových obálkách s okýnkem a byly různě tématicky řazený, tak ty můžete s klidem vyhodit nebo darovat dětem na hraní. Měl jsem jich také 3 albumy a po mém dotazu ve filatelistickém obchodě mi bylo řečeno to samé :D

Miniku, jestli máš pořád zájem, dej mi vědět, můj táta se tím docela dost zabývá a věřím, že by se ti v tom přehrabal a ocenil by ti to třeba i kus od kusu (má doma spoustu katalogů CZ, CS i zahraniční Michely). Já jsem spíš takovej mírně pokročilej filatelista a na ocenění sbírky bych si asi netroufal. :)