Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Píska servo pri rajde


maNkovic

Recommended Posts

Zdravím páni

Mám takýto problém . Ked naštartujem tak volantom točím celkom pekne lachko ale ked sa blížim na maximum rajdu (vytočenia) tak kolesá prestanú zatáčať a začne pískať remeň :myslim Neviem čo to môže robiť , kúpil som novú kvapalinu do posilovača ale predtým ako ju vymením by som chcel vedieť váš názor čo to môže robiť . Alebo či sa uš niekto stretol z takouto závadou . :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

jeste bych kouknul na remenici. Je tam dvouhmota spojena gumou a ta muze prokluzovat pokud je na ni velky napor. Stoji +- 1300 na V6ku. Prijdes na to celkem jednoduse. Udelej caru kridou pres obe casti remenice a pak poznas jestli se neprotaci. Mel jsem podobny problem, ale me to delalo i po nastartovani +- 1 minutu nez se zahrala. V servisech mi chteli hned menit servo, ale me to nedalo, nasel jsem si tenhle problem na anglickem foru, kde bylo i video se zvukem a zkusil si udelat ten test.... no a byla to ta remenice.

PS: tady je vido se zvukem. http://smg.photobucket.com/albums/v478/puntochris/Videos/?action=view&current=Squeakybelt.mp4

a tady link na anglicke forum, kde to resi

http://www.peugeot406coupe.com/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=22013&start=25

[upravil dne 24/7/11 od dreamtalks]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

no vetsino pri plnym rejdu je nejvetsi napor na klinak. Zkusil bych nejdriv zkouknout remenici, pak utazeni/napnuti remenu atak dal. Pak bych si mozna jeste poslechl odkud to jde, jestli nahodou to nejde od misek ulozeni tlumicu. Takhle na dalku ti moc nepomuzu, ale nez bych vymenoval servo sel bych od tech nejmin nakladnych veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak komplet servo tu mám náhradné :D

ale čo som tak pozeral tak ten remeň je ako keby polovica vyleštená :myslim myslím po dlžke je jedna strana normálna a druhá taká ošúchaná vyleštena :myslim Ale píska to určite z remeňa alebo remenice ... No ale ako tak rozmýšlam tak aj čerpadlo je tam :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezmi kousek tvrdého mýdla a mázni řemem pokud to přestane tak je to jen řemenem ( nebo napnutím ) , každopádně po tom máznutí to chvilku bude OK, ale brzy to zase začne. Nevím kdy jsi měnil řemen, ale asi by si to zašloužil. Před montáží pečlivě očisti řemenice a pokud mají hodně ostré hranky tak doporučuji lehce srazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No len čo som vyšiel von tak začalo pršať .... ( ako naschvál ) . Ale čo som stihol pozrieť tak remeň je dosť volný čo som porovnal oproti remeňu na klímu . A kolko je otáčok volantom na maximálne vytočenie ??? ja vytočím 1 , 5 otáčky a uš píska :myslim

Ako sa ten remeň dá vyšpanovať ???? je to 605 3.0 V6 12v :super

[upravil dne 25.7.2011 od maNkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...