Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Voda pod kobercem


kindercamion

Recommended Posts

Do 405 mi teklo pod koberec skrz posilovac brzd. Voda mela z posilovace tect do torpeda, ale ucpala se tam takova dirka na vodu v tom posilovaci a tak to neodtekalo do torpeda, ale do kabiny. Dokonce pod kobercem prorezla dira cca 8cm a zespoda vubec nebyla videt, dokud to nebylo turch.

Ale nevim, jak to je v 806, ve 405ce byl posilovac brzd v torpedu, voda z okna tekla primo na nej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Voda mě tam zas natekla při deštích v Praze!!:( Tak jsem doma na straně řidiče sundal plast u okna a na střeše kryt žlabku.Pak jsem do žlabku začal lít vodu a kontroloval vnitřek okna ,no a po chvíli voda začala prosakovat :o:oKontrola oken prokazala výměnu čelního skla.Tak řeším zda přetěsnit nebo výměnit sklo přes pojištovnu:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohlo se stát že když tam dávali čelní okno, tak to udělali blbě, říkal mi známej servisák že to autoskla dost často dělají jen na jednu tubu lepidla místo jedný a půl jak je třeba a pak se to po pár rokách seschne a začne tam zatékat. Nech si to udělat od někoho poctivýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...