Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

prosím pomoc s budíkama s otáčkoměrem


106sťák

Recommended Posts

zdravím prosím pomoc,koupil sem si budíky s otáčkoměrem funkční,tak sem se těšil že sem si je vyměnil a že to zkusím a ono prd...tachák nejde vůbec a otáčkoměr divně lítá,co s tím mám dělat?u těch mých starých taky tachák blbnul musel sem tuknout do sklíčka aby ta ručička naskočila,ale tak to už nereagovalo,tak je blbost aby i tyhle budíky blbly,pročistil sem kontakty,měl sem venku i náhon ale nic nepomohlo,za každou radu děkuji

[upravil dne 22/7/11 22:09 106sťák]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No budiky ve 406 trpěli na studený spoje, zkusit to proletovat, a připadně kouknout na čidlo rychlosti. Ale jak se to probvralo při poklepu tak to bude těma studeňákama. V tom navodu piše ohnout tyčky, ale to je blbost, proletovat cinové spoje a pak je klid

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=novinky/clanek.php&id=187

[upravil dne 22/7/11 23:53 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale že by mi dělali i tyhle?to se mi nezdá,to bude nějaký čidlo na převodovce?nebo já nevím...:grr
Vždyť píšu čidlo rychlosti, ale to nemá vliv na otačkoměr, pouze na tacho

Zkus pohledat, je tady toho docela dost o tomhle problemu;)

[upravil dne 23/7/11 10:51 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělalo coupe taky akorát že mě šel otáčkoměr a lítal tachometr a kilometry to taky nepočítalo. Měnil jsem budíky i čidlo a pořád nic. Každej tvrdí že to jsou stuďáky ale za kaslikem u spolujezdce je taková malá černá krabička který převádí sigál z čidla na převodovce nebo tak něco a když jí vyměníš tak ti to bude fungovat...Já jí vyměnil a už mi to funguje bezproblémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...