Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neustále svítí brzdová světla


Shad

Recommended Posts

Zdravím

Po předevčerejší průtrži vody která na nás spadla mi to docela rozhodilo kombika.Zbláznily se všechny výstražné kontrolky co tam mám a rozhodilo mi to i baterku.Tu jsem musem dobít. Teď už všechno funguje kromě toho že i když vypnu motor a vytáhnu klíče tak mi neustále svítí všechny tři brzdová světla.Pravděpodobně nějaký zkrat ale fakt nevím co s tím.Je to docela na prd. Neměl by někdo nějakou radu Prosím ?

Díky

post-27621-14109618826494_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsme měl takový problém ale mě se to stalo o období oblevy přichodu jara a v tu chvíli mi taky začal blbnou brzdový spínač (svítíly brzdové světla ) tak jsem ho vymontoval a vy stříkal jsem ho sprejem Contaktol prej na el. spojeni a a musím zaklapeta 2 rok uz tam je a jede jak má jen mé skušené doporučení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne pre zmenu kedysi nesvietili vôbec. Treba ten brzdový snímač vymontovať, ide to ľahko, len treba ho potočiť o 90 stupňov. Plastové telo sa tiež dá rozmontovať, dostať sa ku kontaktom, prešmyrgľovať ich jemným brúsnym papierom a odkontrolovať spínanie kontaktov. Len sami zdá, že pri stlačení spínača sú spojené jedne 2 kontakty, a zase pri uvoľnení sú zase prepojené iné 2 kontakty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych rád vyzkoušel co mi to radíte ale nevím kde je. Podle knížky je to - U podlahy spolujezdce vytáhneme

středové koliky, vypáčime plastové rozpinaci

koliky a sejmeme kryt přistrojové

desky pod přihrádkou.

Tohle je návod jak z IKEI vůbec to nechápu

Nějaký normální popis by nebyl?

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je všechno ůplně jinak.Zajel jsem si do servisu protože na tyhle opravy jsem levej no a tom mě to málem položilo protože mi oznámily že je to v celé jednotce a musim to tam nechat aby to dali na diagnostiku.Teprve pak se uvidí. Dokonce se mi tam před nima ani nevypnul motor po vytažení klíče a pak to už nešlo ani nastartovat.Může to být prý něco za 1000 ale taky to může být celej počítač nebo co.Což bych se asi picnul.To bude asi pálka 30 nebo 40 litrů teda nemam. :-( a možná i víc.Vůbec nemam představu kolik takováhle vě stojí.Kolik ta jednotka nebo počítač může asi stát?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenechával jsi si třeba dodatečně od někoho namontovat nějaký alarm, nebo nějaký jiný zásah do el. instalace? Dráty tam natahaj aby s tím měli co nejmíň práce a někudy po nich může zatýct. Jinak se modli aby nebyla v háji ŘJ. I když se dá sehnat i jinak, ale zase to chvíli trvá aby to byl stejný typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...
před 51 minutami, Jos66 napsal:

Ahoj mám úplně stejný problém jako ty se svícením brzdových světel. Motor nejde vypnout. Jak jsi to vyřešil.

Ahoj , neměnil jsi náhodou vzadu žárovky ? Nebyl bys první ani poslední , co dal místo dvouvláknový žárovky jednovláknovou ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...