Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 vs 407


Michal.B

Recommended Posts

určitě do toho jdi, 407 je modernější, svižnější a hezký auto.

Já taky přesedlal ze 406 a popravdě jsem si ze začátku musel dost zvykat, oproti 406 je o dost tvrdší, 406 je prostě kočár pohodlnej.

407 má zas o dost lepší jízdní vlastnosti a o výbavě ani nemluvim. Co je nevýhoda a velká, tak malej kufr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě do toho jdi, 407 je modernější, svižnější a hezký auto.

Já taky přesedlal ze 406 a popravdě jsem si ze začátku musel dost zvykat, oproti 406 je o dost tvrdší, 406 je prostě kočár pohodlnej.

407 má zas o dost lepší jízdní vlastnosti a o výbavě ani nemluvim. Co je nevýhoda a velká, tak malej kufr.

Tak o te svoji vybavě rači nemluvim jestli se to vybava da vubec nazvat,jak řikal Přema že takou asi ani neviděl :) a pravě chci SW aby tam byl ten kufr trochu a ta střecha je taky luxus.

Ale asi spotřeba bude asi větši než 406 ,ja jezdim za 4,5-6L/100 a to jako nešetřim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som tiež presedlal zo 406-ky na 407 SW a max. spokojnost... 407 - ma je o dosť tvrdšia,ale to si zvykneš, ale lepšie saedí na ceste. Mám 100kw motor a myslím že pre toto auto je tak akurát. :D pri kúpe prajem veľa zdaru na pekný kus! :papa

Přes Trstin jezdim do Trnavy jestli to je teda ten trstin :) Jestli potkaš kamion Icom tak to jsem třeba ja :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se nemusim bat nějakych zavad jak pišou v těch TUV testech a od jakeho roku by jste doporučili kde se dělali nějake facelifty a nejlepši bude asi en 2,0HDI 100kw než ta 2,2HDI že

Zo závadami to máš tak, záleží na aký kus natrafíš a ako sa o to auto staral predchádzajúci majiteľ. Ak natrafíš na 407-mu bez FAP filtra, máš o jednu starosť menej. Čo sa týka faceliftu tak ten bol ak sa nemýlim v roku 2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavad sa bat nemusíš, to sa neoplati ale sem tam sa vyskytnu a proste treba mat par chechtakov na opravy.. Mam 2008 a uz par veci bolo a je a to nemam cez 60k...haleluja za záruku:-) ale: oproti 406 je to skok o triedu v style vozenia a je to za asi najlepsi pomer cena/vybava/technika momentálne. Spotrebu vidis v podpise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja som presiel zo 406 na 407 a tie auta sa nedaju porovnat aj ked doteraz tvrdim, ze aj 406 je velmi dobre auto. 407-ma je sice tvrdsia, ale stabilnejsia. Za 1,5 roka okrem spotrebnych veci 2 x meneny snimac ABS/ESP za cca 70,- eur obe. Urcite 2.0 Hdi aj ked ja by som bral uz len 2.2 Hdi. Jazdim celkom svizne a spotreba okolo 6,6 l, dialnica samozrejme aj za 5,4 l. Vela stastia pri kupe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi budem ukamenovany, ale 407 sa peugeotu podla mna dizajnovo velmi nevydarila. 406-tka sa mi páči viac.a nevravim to len preto ze ju mam! aj ked nemozem porovnavat jazdne vlastnosti, lebo som sa v nom este neviezol ako sofer. kazdopadne je to novsie auto a aj vybava bude urcite lepsia. netvrdim ze je skarede, ale vidi sa mi nejake divne, hlavne ta maska.

a ako pise oddie tak kufor sa neda porovnavat. ten ma 406-tka super.aj sa v tom dobre vozí.ja som chvilu rozmyslal nad 607 ale to je len limuzina a ja potrebujem kombi.

a ono asi fakt zalezi na tom na aky kus natrafis.treba mat aj trochu stastia. ja mam na mojej 254000km a to je este 100000 stocených!!! za tri roky som ja sam urobil 100000 a opravy dokopy ma stali asi 600€. neratam spotrebny material ako platnicky,kotuce a vymeny oleja atd...

ospravedlnujem sa vsetkym 407makom.nebite ma prosim:mad:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...