Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot RCZ - úspěch nebo propadák?


GhostBoxer

Recommended Posts

Guest dreamtalks

Me na RCZ vadi trochu podobnost s Audi TT. Ale jestli Peugeot jednou pusti tenhle http://www.tvujpeugeot.cz/peugeot-sr1-concept-car-2010-30 koncept na silnice tak to urcite propadak nebude.

Uz dlouho jim chybi nastupce 406 coupe (407 to podle me svym zavalitym tvarem vubec nezvladla )

[upravil dne 24/7/11 od dreamtalks]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se RCZ vzhledově líbí, až na ten zastaralý čumák. Ale ta technika je na tento typ auta ubohá. A pokud se někdy spustí ta SR1, tak klobouk dolů, ale zase uvnitř nebude nic zajímavého.

Prostě ať si kdo chce co chce říká, do sporťáčku patří aspoň šestiválec. Když už do něčeho vrazím milion, tak to ksakru musí jet a musí to znít. V takovém autě jako SR1 musí planout vášně a ne bzučet elektromotor.

Proč už auta nevyrábí pořádní chlapi? O takovém autě si chci v testu přečíst, že motor má burácivý zvuk, podél umístěný 6-válec, po nastartování ti přeběhne mráz po zádech, řadí se přes manuální převodovku, zadní náhon. A ne že to váží víc než 1,5 tuny a zachránil jsem díky emisím tři pampelišky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest dreamtalks

ja myslim ze ty elektromotory budou o zvyku. Nikdy jsem zadny neridil, ale kdyz si predstavim stejny vysoky tocivy moment po celem spektru otacek tak to bude jednou pekna kara.

PS: pampelisky me taky dostali :D:D:D:D:D

[upravil dne 24/7/11 od dreamtalks]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...