Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední ostřikovače


Jirka 807

Recommended Posts

A ty origo jdou normálně odříznout žiletkou a pak přilepit na ty nový a co přehodit jen gumičky já to taky tak udělal a ty stěrače zas tak drahý nejsou:papa šetření na nesprávném místě se občas nevyplácí

Řešil jsem to nedávno výměnou gumiček.Stěrače stírají jak nové tak myslím že OK.Čas ukáže náklady cca 60kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to taky řešil výměnou gumiček, stálo mě to stovku a stírá to docela dobře. Na ty bezramínkové jsem pávě moc chvály nečetl, proto jsem tam nechal to co tam je a vyhovuje mi, že jsou trysky na ramínkách. Jinak nový lišty v Autokelly 1160 a v Badosu 760. Oboje je cena bez slevy, takže u obou lze ušetřit zhruba 20%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si tam teďka bezramínkový Valea a absolutní ticho nic nemlátí, ty klasický jsou předraženej hnus. Kupoval jsem je loni od Bosche a vydržely rok a to stojijou okolo 1000.-. Jednu výhodu měli, že z nich šli odcvaknout ty trysky a ty jsem pak přidělal stahovací páskou k ramenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teraz som odfotil na parkovisku pri jednom hypermarkete Citroen C8 a ten mal ostrekovače v tej lište nad stieračmi. Bolo to originál a auto bolo r.v. 2005 a vyššie, lebo mal už oranžové podsvietenie budíkov.

Hop až teraz pozerám, že som fotku nevložil, ups.

[upravil dne 22/7/11 21:39 marko306]

post-19160-14109618828372_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par mojich postrehov k ostrekovacom . Spotreba vody integrovaneho ostrekovaca oproti tym na kapote je urcite o 2/3 nizsia hlavne v zime. Mam evasion aj 807 takze to mam osobne odskusane. Nehovoriac o ostrekovani skla pri vyssej rychlosti. Na mercedese sprinter som si vsimol ze ostrekovac je prichyteny na ramienku stieraca . Vyzera to velmi jednoducho , skusim si nieco podobne zohnat na evasion lebo tie orig. na kufri mi idu poriadne na nervy. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ostřikovače v torpádu, někde v jiném vlákně jsem dával fotky a musím říct naprostá spokojenost. Lehce krátce sepnu páčku, nastříká to na celé sklo automaticky dávku a pak to stěrače setřou, je to podle mě lepší než ve stěraších, kde když je stěrač dole tak to na na sklo nejde a tečen jen pryč, navíc hlavně problém v zimně že ty trubyčky zamrzají a praskají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ostřikovače v torpádu, někde v jiném vlákně jsem dával fotky a musím říct naprostá spokojenost. Lehce krátce sepnu páčku, nastříká to na celé sklo automaticky dávku a pak to stěrače setřou, je to podle mě lepší než ve stěraších, kde když je stěrač dole tak to na na sklo nejde a tečen jen pryč, navíc hlavně problém v zimně že ty trubyčky zamrzají a praskají.

Pokud tam máš nemrzku,tak nevím proč by to praskalo a zamrzalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to také rozprašuje, drobné kapky a když tam je nějaký roztok do ostřikovačů tak je to taková pěna.

Hadičky prostě praskají prostým střídáním teplot a tím že jsou z části pohyblivé tak prostě trpí. Ne otázka kapaliny, ale smršťování a rotahování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...