Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Klepe 406 HDI


buxo01

Recommended Posts

zdravim a prosim o radu rano ked nastartujem motor pocut zaklepanie motor ide pravidelne ale strasne ostro ako stara regata az pokial sa nezohreje. 406 hdi 66kw r.v.2001 v servise povedali regulator tlaku paliva, cidlo teploty alebo snimac tlaku paliva skusal som to menit z druheho auta, ale bez zmeny. Diagnostika bez zavad. prosim o radu s nim ist na dovolenku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě přijde, že mi moje RHY taky klepe :myslim Jenom studené a při tahu (i na volnoběh) - tedy jenom když tam jde nafta.:myslim Při brzdění motorem je ticho. Jakmile je motor teplý, nic nepozoruji. Brzy budu dělat olej, dám opět Total Quartz 9000, když bude poté na chvíli klid, pak to budou asi hydroštely.

Moje řemenice má 25 tkm a tou to není.

Sorry, že se trochu přiživuji na tomto tématu ... ale možná můj příběh pomůže ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..remenica alebo zdvihatka ale predpokladam zdvihatka,lebo aj mne to robilo teda robí ale ako som vymenil olej za origo ako ma ist Total Quartz 9000 5w-40 tak ti dosť stíchlo pred tym tam bol BP ale 10w-40 ktorí by nemal ist do 2.2hdi

..bude davať dole dekel tak to okukam v akom su stave popripade ich vymenim a budem mat pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...