Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

delka zavazadloveho prostoru


ivannk

Recommended Posts

Tak podle oficiálních stránek citroenu je to takto:

Délka ložné plochy ke třetí řadě sedaček - 438 mm

Délka ložné plochy ke druhé řadě sedaček - 1208 mm

Délka ložné plochy k první řadě sedaček - 2148 mm

Měřeno když řady sedaček jsou ve střední poloze na kolejničkách.

Informace čerpány zde: http://www.citroen.cz/Resources/Content//CZ/07_PDF_gallery/04_techparam_VP/Technicke_parametry_Citroen_C8.pdf

Večer To zkusím změřit in natura v autě, ale teď je s nímmanželka v Hradci Králové. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ivannk ptá kvůli spaní, tak já tam spal na zemi na karimatce a v pohodě (měřím 183 cm). Chci to dále vylepšit tak, že tam udělám konstrukci na spaní, mám to zatím jen ve fázi úvah a náčrtů na papíře, ale snad to ještě letos stihnu. Až to bude hotové tak dám nějaké fotky. Výhodu oproti saní na zemi (na karimatce nebo nafukovačce) by to mělo mít tu, že tam budu moci cestovat s pěti sedadly, bude tam moci být i bagáž a snad se tam bude dát i spát. Konstrukce bude pravděpodobně z jeklů, rozebíratelná, přední sedadla otočená proti směru jízdy, délka ložné plochy bude 220 cm, šířka 135 cm a bude to 50 cm nad podlahou. Omlouvám se za částečný :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud se ivannk ptá kvůli spaní, tak já tam spal na zemi na karimatce a v pohodě (měřím 183 cm). Chci to dále vylepšit tak, že tam udělám konstrukci na spaní, mám to zatím jen ve fázi úvah a náčrtů na papíře, ale snad to ještě letos stihnu. Až to bude hotové tak dám nějaké fotky. Výhodu oproti saní na zemi (na karimatce nebo nafukovačce) by to mělo mít tu, že tam budu moci cestovat s pěti sedadly, bude tam moci být i bagáž a snad se tam bude dát i spát. Konstrukce bude pravděpodobně z jeklů, rozebíratelná, přední sedadla otočená proti směru jízdy, délka ložné plochy bude 220 cm, šířka 135 cm a bude to 50 cm nad podlahou. Omlouvám se za částečný :xvul

Nooo, to by som rad videl ako to bude vyzerat, mozno to zacnes vyrabat pre clenov klubu :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarmyl: Jo jo má to btl.a, když jsem to u něj viděl (jen na fotkách) tak mě to právě přimělo k tomu něco vymyslet. Má to ovšem udělané jinak, protože jezdí v autě ve třech a tak má ve druhé řadě jen jednu sedačku uprostřed a právě proto to skládá jinak, ale jak to jsem stejně nikdy nezjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tchán tvořil ležení v peugeot partner a inspiraci bral na těchto stránkách. Myslím, že se to dá v pohodě použít i v těchto našich autech. Sice ještě nemám bublinu, ale mám krabici 806 a asi něco podobného budu dělat. Líbí se mi na tom to, že je složené celé v zavazadlovém prostoru a dá se to roztáhnout pomocí jeklů až k předním sedačkám. Záleží na výšce od podlahy. Koukněte se a uvidíte.

http://leteckaposta.cz/331521737

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ivannk: Tak jsem před chvílí dorazil domů a změřil jsem tu ložnou plochu přímo v autě. Řekl bych, že pánové od Citroenu jsou hodně velcí optimisti. Když jsem to měřil tak se tam sice 2 metry bez problémů vejdou, ale jen u podlahy. Směrem ke stropu se ten prostor dost rychle zkracuje. Jak zadní deveře tak opěradla předních sedadel ten prostor zkracují. I ten otočný mechanismus předních sedadel tam trochu překáží když jsou ty sedadla zcela vpředu. Protože je už tma a u nás už několik hodin prší tak jsem neměl chuť to měřit ve více výškách. Pokud budeš potřebovat přepravovat vyšší předměty délky 2 metry tak dej vědět a já to zítra změřím jak musejí být posunuté sedačky a v jaké poloze opěradla aby byly ty dva metry v tebou požadované výšce od podlahy.

Tak v návodu co mám v PDF formátu je uveden rozměr k předním sedadlům 2014 mm, s tím by se dalo souhlasit. Papírový návod mám v autě a tak u nás prší, že se mi pro něj vůbec nechce, tak to nechám na ráno.

aaamilan: Jo tak to je pěkná inspirace. Mám v plánu to udělat z jäklů, původně jsem to chtěl taky udělat vytahovací, ale nakonec asi vyhraje myšlenka, že to bude rozebíratelné na jednotlivé profily aby to bylo skladnější. Ovšem to univerzální použití pro spaní a stolování mně opět nahlodalo jestli to neudělat víceúčelové. No ještě chvíli popřemýšlím. Díky moc za ten odkaz.

[upravil dne 22/7/11 00:33 Bigbadjohn]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...