Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rozvodový remeň 307cc


keescha

Recommended Posts

Ahojte peugeoťáci :) kúpila som 307 cc od vlastníka z SK ktorý ho mal rok, v. r. 2009 prešlo KO nakoľko ho mal dovezené z FR. K dnešnému dňu je na ňom nabehané 108500 km, v servise mi radili vymeniť rozoďák.. Je to potrebné? Keby boli stočené km prešlo by KO?? Ďakujem za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže volali mi zo servisu, že remeň bol na totalku, otázka dní..No pekne, a že mám zabudnúť na to, že to má 108000 km ale o hodne viac..Ako to že prešlo KO z FR?? predávajúci mi dal zľavu lebo bol ľavý bok tuknuťý oprava mala výjť na 300 € + nejake platničky a stabilizátor.. No v servise nechám 1300 € idem ma poraziť.. začínam tú kúpu banovať.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže volali mi zo servisu, že remeň bol na totalku, otázka dní..No pekne, a že mám zabudnúť na to, že to má 108000 km ale o hodne viac..Ako to že prešlo KO z FR?? predávajúci mi dal zľavu lebo bol ľavý bok tuknuťý oprava mala výjť na 300 € + nejake platničky a stabilizátor.. No v servise nechám 1300 € idem ma poraziť.. začínam tú kúpu banovať.. :myslim

skoda ze si isla do servisu Peugeot, nakolko pyta nehorazne peniaze.

Co sa KO tyka ona nepreveruje stav skutocnych kilometrov. Oni \"preveruju\" identitu vozidla ze neboli pozmenene vyrobne cisla karoserie a meraju hrubku laku. Inak Straki007 to presne vystihol. Ak ti zachvilu Straki napise servisnu historiu vozidla a bude z nej zrejme orientacny stav km, tak mozes kontaktovat predajcu vozidla a ziadat zlavu. Pokial mas ale v zmluve uvedene ze stav pocitadla km tak nepochodis ani na sude. Dalsia vec ze aj keby malo auto 180t km, tak to moze byt v daleko lepsom stave ako by si kupila auto s 80t km. Takze nevesaj hlavu a bude dobre. Skoda len toho autorizovaneho servisu ze si isla, lebo oni su fakt drahi aj co sa dielcov spotrebneho materialu tyka a prace ani nehovorim.

Vitaj medzi nami a neboj, bude dobre.

Nezabudni sme uviest cislo karoserie aby ti vedel tu servisnu hiostoriu pozriet z ktorej bude jasne kolko km ma auticko najazdene...

[upravil dne 20/7/11 15:29 Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jan som nedala auto do peugeotu :) normálne v servise je, kde som chodila aj s predošlým autíčkom..(seatom).. Povedali, že treba vymeniť aj spojku, no to mi finančne nevýjde, tak musí počkať a aj nové kotúče počkajú..Menia rozvody, olej, filtre, niečo že je s chladičom, vodná pumpa, napínacia klapka- to je čo vlastne? a čo je klímové ložisko?? :mad:

VIN je VF33BNFUC83372257

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mala matematika.

Auto najelo s majitelem v Belgii cca 15tkm rocne.

Naposled v roce 02/05 to melo 15700 km.

To co ti v servisu tlaci tak nezer.

Nech si udelat rozvod pumpu a olej.Nic vic.

Ikdyz je to blbe tak zajed nekam nezavazne (treba servis pro kamiony) a at se ti podivaji na auto taky tam.

Napis si zavady ktere chteji opravovat v Peugeotu a uvidis co ti na to reknou jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...