Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolisanie otacok po prejdeni cca 1100 km


armin11a

Recommended Posts

nazdar, ja som mal taky isty problem, trhalo to len pri regeneracii FAPU, akonahle skoncila regeneracia auto islo v pohode.

prikladam link kde som mal ja problem, tak dufam ze vam to pomoze, je tam aj foto, ktora hadicka bola prasknuta a sposobovala dany problem :D

auto som mal tiez v servise peugeot a na dia ziadna zavada, jedine co vedeli povedat je ze treba vymenit FAP a ten bol nakoniec v poriadku, este ze som to nedal vymenit a pohrabal som sa v inych forach kde som nasiel riesenie

[upravil dne 11/4/12 21:04 od pengo]

dikes spominal som to v peugeote a dam odpoved ako som dopadol v pondelok

pan pengo vdaka za radu menil som vsetky hadicky boli popraskane uzasne auticko slape tri stvrte roka bez kolisania otaciek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte. mam tiez taky problem teda len podobny mne tak isto seka z motorem ale len ked je zohriaty ale na volnobehu otacky su stabilne len ked pridam tak od 1500 zacne skakat na 1800 az 2200. najprv som si myslel ze je to cerpadlo ale nerobi to stale ale zhruba kazdych 500 az 700km. je to dost neprijemne pri jazde. a tak cca po 5 az 10km prejde. a uz vsetko v poriadku.

sa mi zda ze to bude FAPom ze pri regeneracii seka motor

a mal som taky problem ze mi sem tam z nicoho nic som nastartoval a po 2-3sec zdochlo ako keby nedostaval naftu dalsi start to iste. sem tam naskoci a nezdochne az po 5tom starte a dakedy az po 20tom starte a to uz mi vypisuje chybu ASP, vodu vo filtry (ale to podla mna kvoly poklesu napetia v baterii).

a ak sa prejavy ten problem so startom a sa zohreje motor tak zacne cukat a ked prejdem cca10km tak uz aj start mam v pohode nejaky ten cas...

vopred diky

P.S so strakim som pisal ale \"rande\" nam nevyslo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...