Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pomoooooooc


deeper

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

toz to si myslim, ze to bude nejaka dodelavka....ten alarm

Ja mam taky dodelavany DO na central a blinkry jsou tam zapijeny jenom proto, abych videl jestli zamykam nebo odemykam, ale jinak by to tam ani nemuselo byt zapojene....

Jestli tam je jeste navic alarm, tak to ti asi neporadim :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam 2 okruhovový alarm a auto je plný čidel pohybu, náklonu atd..... Koupil jsem si chytrou knihu na 205 a el schéma tam je strašně nepřehledný, jo zapomněl jsem se zmínit, že to auto je dovoz ze Švýcar (originál tam je snadjen kastle a motor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych na to šel od zadu (myslim jako od blinkru). Někde se budou potkávat oba zadní dráty od blikačů a tam bych čeknul jestli není drát přerušen. Pokud ne, tak jít po drátech až k tomu pojevenýmu alarmu. Vím, že se to snadno píše, ale rukama ti prostřednictvím netu asi nikdo nepomůže. Dost často bejvá taky v loji konektor od svazku k zadnímu sětlu. Najdi si dát k blikači a žárovkovou zkoušečkou testni, jejtli máš signál před konektorem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Kde je ta kontrolka?

2) Kdysi mi nesvítila zadní-brzdovka.. byla to banalita. Jak jsou vzadu na desce ty plíšky, tak to pod nima bylo zkorodovaný, resp. nedoléhaly na sebe(teď už vážně nevím).. každopádně, když zjistíš, je-li proud v zadních kontaktech a konektorech, nebo není, budeme o něco chytřejší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli problikava kontrolka STOP, tak by k ni mela bliknout i jina kontrolka, upresnujici problem: muze to byt tlak oleje, teplota oleje, hladina oleje, hladina vody, teplota vody, dobijeni, hladina brzdovky nebo rucka (ty maji spolecnou kontrolku). Zalezi od modelu jake vsechny snimace ma ve vybave. Jestli sviti jen Stop, muze mit ta druha kontrolka spalenou zarovku, anebo taky muze byt nejaky kratas v pristrojovce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta kontrolka se rozsvěcí až po nějaký době INTENZIVNÍ jízdy :D Všechny kapaliny jsem dolil, jenom olej si nejsem jistej kolik mam tam měrku z 1,4 a ta nedošáhne ani k oleji.

Včera jsem to znova proměřoval vzadu na desce už proud neni ani od blinkru, ani od výstražnejch. Myslíte, že bych moh natáhnout novej kabel od předního blinkru k zadnímu??????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...