Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dodělání elektriky na zadní okna


CZenda

Recommended Posts

Zdravím mistry Peugeoťáky,

chci se jen zeptat, jestli někdo nedodělával elektriku na zadní okna. Já mám auto skoro v základu, ale na všechno mám přípravu (kupodivu - tempomat, vyhřívání sedaček, automatické rozsvěcení...).

Tak by mě zajímalo, co všechno je zapotřebí. A jestli je to vůbec možné. VIN je: VF38BRHZE80979538

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dodělat to jde určitě, jen s tim bude hodně práce, dneska na tom budu snad začínat :-D, ale budu to dělat na old modelu.

Jinak potřebuj kabely do zadních dveří, tlačítka do zadních dveří, kebely k řidičovi, tlačítka k řidičovi, zadní el. stahovačky (možna by stačili jen motůrky ale to si nejsem jistej), jiné tapecy (řidič a dva zadní (řidičovim si nejsem jistej)), pak kabely kterejma to protáhneš, schémata. Pokud nemáš, tak doplnit kabely do pojistkovnice a přidat pojistky. nevim jestli je to potřeba povolit v BSI, a asi i vrtačku (pokud nebudeš mít natažené kabely do sloupků dveří do těch konektorů).

Ale taky můžu psát blbosti tak mě kdyžtak někdo opravte.

Trochu se na tvém vlaknu přiživím :D : Ferry pokud pokud si to tu budeš číst, pomohl by jsi mi provrtat díru tou tvoji special modelářskou vrtačku díru k řidičovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

tak to je super .. gratulujem .. ja by som to tiez chcel lenze to by som robil ja sam aspon 3 dni ..a ja niesom ani elektrikar ani nic .. som skoncil gympel a teraz som prvy rok na vyske :D ale elektricke sedacky som spravil sam a tie okna tiez .. :D neni to take zlozite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...