Přejít na obsah
CZenda

Dodělání elektriky na zadní okna

Recommended Posts

Zdravím mistry Peugeoťáky,

chci se jen zeptat, jestli někdo nedodělával elektriku na zadní okna. Já mám auto skoro v základu, ale na všechno mám přípravu (kupodivu - tempomat, vyhřívání sedaček, automatické rozsvěcení...).

Tak by mě zajímalo, co všechno je zapotřebí. A jestli je to vůbec možné. VIN je: VF38BRHZE80979538

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

no dodělat to jde určitě, jen s tim bude hodně práce, dneska na tom budu snad začínat :-D, ale budu to dělat na old modelu.

Jinak potřebuj kabely do zadních dveří, tlačítka do zadních dveří, kebely k řidičovi, tlačítka k řidičovi, zadní el. stahovačky (možna by stačili jen motůrky ale to si nejsem jistej), jiné tapecy (řidič a dva zadní (řidičovim si nejsem jistej)), pak kabely kterejma to protáhneš, schémata. Pokud nemáš, tak doplnit kabely do pojistkovnice a přidat pojistky. nevim jestli je to potřeba povolit v BSI, a asi i vrtačku (pokud nebudeš mít natažené kabely do sloupků dveří do těch konektorů).

Ale taky můžu psát blbosti tak mě kdyžtak někdo opravte.

Trochu se na tvém vlaknu přiživím :D : Ferry pokud pokud si to tu budeš číst, pomohl by jsi mi provrtat díru tou tvoji special modelářskou vrtačku díru k řidičovi?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tiez som nad tym premyslal ale prisiel som na to ze radsej by som vymenil auto za take co to uz ma ako to dorabat .. smrdi to velkym mnozstvom roboty :D a origo je origo :roker

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Už sem koukal, ale nejsem elektrikář,něco je mi jasný něco vůbec. Pokud nemám přípravu, tak se do toho nebudu asi ani pouštět.

Ale vypadá to jasně, ale je to tak na celou dovolenou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

taky sem se do toho chtěl pustit... sehnal sem si tapecy,tlačítka, stahovačky zadní ale chybý mi ještě ty kabely ke konektorům do dveří :( ... a neví tu někdo jestli je nějakej rozdíl ve stahovačkác z old a new modelu ? mám totiž ty z \"old\"

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak ja som to uspesne absolvoval ale okna niesu ovladatelne zpredu .. ale to mi nevadi .. robil som to hlavne koli vymene tapecov za kozene a bolo mi luto vrtat do nich dieru na klucku mechanickeho stahovania :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Čus,pošlete mi prosím schemata na doděláni el.oken na mojí 406 rok 2000 now model :D

Chci je taky dodělat.

Děkujůůůůůůůůůůůůůůůů :papa

Email Bobo.kh@senam.cz

[upravil dne 26/10/11 20:52 od Bobo.KH]

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no ja by som bol tiez najracej keby mi to ide tak .. ale to by som potreboval vymenit kablovacku aj v soferovych dverach a potahat kable po celom aute a to uz je na mna moc :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak to je super .. gratulujem .. ja by som to tiez chcel lenze to by som robil ja sam aspon 3 dni ..a ja niesom ani elektrikar ani nic .. som skoncil gympel a teraz som prvy rok na vyske :D ale elektricke sedacky som spravil sam a tie okna tiez .. :D neni to take zlozite

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku