Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 filtr klimatizace


Dohny

Recommended Posts

Se podívej, jestli ho máš...

Zvedni kapotu a před spolujezdcem u skla hledej, jestli je tam nějaký dekl - rukou oddělatelný, a pod ním filtr. Na naší 306, r.v.93 nebyl.

A dej si do podpisu motorizaci a rok výroby, takhle je to jak pionýrská hádanková soutěž.

[upravil dne 18.7.2011 11:26 P607Olda]

[upravil dne 18.7.2011 11:27 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohny : to cisteni se tu TAKY x-krat resilo .. uz asi chapu oddieho ze toho nekdy ma plne zuby .... uff

-> kup si ClimPur v Auto Kelly, konec hadicky strc tou mrizkou v motoru dovnitr, cely to tam vystrikej a pak pust ventilaci na vnejsi okruh naplno .... tak jsem to aspon udelal ja ... pustil jsem to naplno asi na 10 minut a mam klidek

AK : http://autokelly.cz/#BID=27|PATH=3770513;3770516;3772043;3772208|CT=5|PCT=4|CUR=0|EM=False|PGS=20|PT=0|PDID=3089424|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0|

[upravil dne 18/7/11 12:18 Stibto]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohny : to cisteni se tu TAKY x-krat resilo .. uz asi chapu oddieho ze toho nekdy ma plne zuby .... uff

ano, je mi to jasný, ale mě se prostě nepodařilo nic najít...hledal jsem to přes search a nic, jinak bych tu neprudil :D

Díkec za rady

[Edited on 18/7/11 11:34 Dohny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, díky za topicy. Jediný důvod, proč jsem to nenašel bylo, že to není pro 306. Původně jsem se ptal na filtr a ten může být na každým modelu jinde.

Kdyžtak koupím ten sprej, kam že se to stříká? Mámn tam pod tím plastem mřížku, takže tam?

Co se týká doplnění klímy, tak to asi nějaký servis,co?

V peugeotu v Třebíči mi to spočítali na 3660, takže tam na to prdím

[Edited on 18/7/11 11:44 Dohny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplnění klimy nech na klima servisu, dá se to do 1000 Kč. Nebo zajeď do bývalé Barumky, tam také plní klimy a loni v létě měli ještě nějakou akci, možná bude i letos. Bylo to asi za 800 Kč ... oproti origo servisu velký rozdíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teoreticky jo, ale samozřejmě nejdříve to musí odsát, udělat vakuum a pak dát správný tlak. Pokud dá moc, klima nepůjde. Samozřejmě do okruhu musí dát nějaký olej ... ale ten by mohl být stejný jako v ledničkách ...

Určitě to je velmi levné řešení, ale zda to bude fungovat jak přesně má, to nevím (jedině, pokud už nějakou klimu plnil, aby měl zkušenosti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jen pro informaci, Peugeot Šudoma v Třebíči mi to vypočítal na 3660kč. V BestDrive ve Velkém Meziříčí mi to udělali za 1100kč. V ceně bylo vypuštění, napuštění nové směsi, prohlídka upevnění kol a dezinfekce průduchů, takže jsem spokojen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...